IT ir technologijos

Modemas internetu

Modemas – nebrangus prietaisas (vertinant subjektyviai), kurio reikia norint naudotis internetu. Vis daugiau žmonių įsitikina, kad verta įsigyti 4G LTE ryšį palaikantį „Huawei“ ar kito gamintojo prietaisą. O jei dar neatnaujinote turimos įrangos, galite užsukti į elektroninę parduotuvę, kur modemas būtų prieinamas už optimalią kainą.

Prekyba internetu verta dėmesio tiek kalbant apie patį tokios prekybos pobūdį, tiek pabrėžiant virtualaus pirkimo populiarumą. Na, o tas populiarumas neatėjo šiaip sau. Nei joks modemas, nei batai ar automobilių aksesuarai nebūtų parduodami taip sėkmingai, jei ne svarios priežastys. Šiuo atveju viena iš svarių priežasčių yra kaina. Taip, prekių kainos elektroninėse parduotuvėse dažniausiai būna patrauklesnės nei vadinamosiose fizinėse parduotuvėse. Kartais skirtumas mažesnis, kartais didesnis, bet teiginys aiškus – pirkėjams patinka, kad prekės įkainotos palankiau.

Kalbant apie modemų rinką reikėtų paminėti, kad kainų būna įvairių. Šia mintimi tikriausiai nieko nenustebinome – vieni prietaisai paprastesni, kiti kuo nors išskirtiniai, todėl ir skaičiai prie užrašo „Eur“ nevienodi. Elementarus pavyzdys – 3G ir 4G modemai. 4G – ne tik solidžiau skamba, bet ir reiškia greitesnį internetą. O greitesnis internetas – nauda tiek dirbant, tiek bendraujant, tiek pramogaujant. Bet už tą naudą ir sumokama kiek daugiau.

Ne tik kainos, bet ir patogumas skatina apsipirkti virtualioje erdvėje. Prekes apžiūrėti ir įsigyti galima norimu metu, net ir tada, kai į įprastas parduotuves pirkėjai neįleidžiami (t. y. po darbo valandų). Todėl dar vienas žodis, kurį verta akcentuoti, yra lankstumas. Džiaugiasi ne kas kitas, o pirkėjai.

Iš aptartų dalykų tampa aišku, kad modemas internetu, ko gero, bus įsigyjamas palyginti nebrangiai ir patogiai. Tačiau visada svarbu atsirinkti, iš kur pirkti, kad viskas vyktų sklandžiai.

O ką daryti, jei gyvenate atokioje vietovėje, kur nepakanka modemo? Tuomet gali prireikti 4G antenos. Jų pasirinkimas internete nemažas, todėl turėtų pavykti atrasti gerą variantą.

O atradus gerą variantą tegul ryšys nestriginėja, tegul internetas būna sklandus (kaip ir pats apsipirkimas jame).

P. S. Modemai paprastai gali būti naudojami ir kaip USB atmintinės; tai padidina jų funkcionalumą.