Dr. Clauder's sausas maistas šunims
Namams

Naminių augintinių mityba. Patarimai

Akivaizdu, kad kiekvienas augintinis yra unikalus, kiekvienas savininkas turi skirtingas galimybes, be to, nėra visuotinai priimto „natūralaus“ apibrėžimo, po šiuo terminu gali slypėti skirtingos sąvokos. Būtent todėl, prieš teikdami rekomendacijas, pirmiausia suformuluosime, ką tiksliai turime omenyje natūralią mitybą, sausą mitybą tokiu kaip Dr. Clauder’s sauso maistu šunims būdu, o tada išsiaiškinsime, kas naudingiau augintiniui specialistų požiūriu.

Natūrali šunų ir kačių dieta

„Natūralus“ plačiąja prasme reiškia „tikras“, „tikras“, „natūralus“, todėl „natūralios mitybos“ derinys labai patraukliai skamba rūpestingam šeimininkui, kuris nori, kad augintinis gautų tik tai, kas geriausia. Tačiau iš tikrųjų šis apibrėžimas gali slėpti įvairius maisto rinkinius, labai nutolusius nuo natūralios kačių ir šunų dietos, kurią daugiausia turėtų sudaryti mėsa.

Labai dažnai „grūdai“, kurie yra savotiška sovietinė naminių gyvūnėlių šėrimo klasika, dažnai painiojami su „tiesiais“. Tokį patiekalą 80% sudarė dribsniai arba makaronai, virti kaulų sultinyje su nedideliu kiekiu mėsos.

Kačių versijoje paprastai buvo nebrangių žuvų, tokių kaip pollock arba žydrieji merlangai. Šiandien trūkumo laikai jau seniai praėjo, tačiau daugelis senosios mokyklos šunų ir kačių lesyklų vis dar taiko tokį šėrimą. Ar reikia sakyti, kad 80% angliavandenių sudarytas maistas tiesiog nesugeba tinkamai pasisavinti mėsėdžio plėšrūno virškinamajame trakte?

Jos pliusai

Taip pat nemaža dalis natūralios mitybos šalininkų mano, kad „natūralus maistas“ yra jų pačių pietų ar vakarienės likučiai, grubiai tariant, likučiai. Maistas nuo šeimininko stalo netinka katėms ir šunims šerti, nes jame dažniausiai yra daug angliavandenių, cukraus, druskos, riebių ar aštrių prieskonių bei padažų.

Naudinga šunims ir katėms gali būti tik „natūrali“ versija, kurią sudaro 70–80% įvairių veislių žalios mėsos, su nedideliu kiekiu angliavandenių (geriausia daržovių pavidalu), pridedant gyvulinių riebalų (pvz. Pavyzdžiui, žuvis) ir aukštos kokybės vitaminų ir mineralų premiksas.

Bet jei šeimininkas pasirinko panašų augintinio šėrimo būdą, jis turės tapti tikru savo augintinio mitybos specialistu. Nepriklausomai apskaičiuokite dietos kalorijų kiekį, baltymų, riebalų, angliavandenių, taip pat vitaminų ir mineralų kiekį. Tačiau šiuo atveju visada yra galimybė, kad „natūralaus“ sudėtis nebuvo pakankamai subalansuota.

Minusai

Yra ir kitų nemalonumų, lydinčių šėrimą natūraliu maistu – tai reguliarūs dideli mėsos pirkimai, vėlesnis jos pjaustymas ir sandėliavimas, kuriam prireiks daug vietos. Žalioje mėsoje gali būti parazitų ar bakterijų, o termiškai apdorota mėsa nėra tokia maistinga, nes kepimo metu daugelis maistinių medžiagų sunaikinamos.

Natūralūs produktai turi trumpą galiojimo laiką ir nešaldydami jie labai greitai genda. Šerti gyvūną „natūraliu maistu“ kelyje bus labai problematiška, o net jei teks palikti savo augintinį kelioms dienoms, bus labai sunku rasti žmogų, kuris norėtų būti asmeniniu virėju. tavo augintinis.

Sauso maisto kokybė

Per pastaruosius 20 metų sauso maisto kokybė labai išaugo, nors jos svyravimai vis dar milžiniški. Norėdami suprasti pašarų sudėtį ir pasirinkti gerą produktą, turėsite tinkamai išnagrinėti problemą. Tačiau geras sausas maistas turi daug privalumų:

  • turi ilgesnį galiojimo laiką, ilgai negenda atvirame ore. Galite užmigti automatinėje šėrykloje;
    saugojimui reikia tik tamsios vietos toliau nuo šildymo prietaisų. Galima supilti į patogų indą arba palikti gamyklinėje pakuotėje;
  • sausas maistas yra subalansuotas visomis maistinėmis medžiagomis, jame yra tinkama proporcija vitaminų ir mineralų, o tai leidžia visiškai patenkinti fiziologinius augintinio poreikius;
  • sausas maistas praeina sanitarinę ir mikrobiologinę kontrolę, jame nėra patogenų ir toksinų;
    visiškai paruoštas naudojimui, nereikalauja jokių priedų, išskyrus švarų geriamojo vandens.

Dr. Clauder’s sausas maistas šunims

Dr. Clauder’s gyvūnų maistas gaminamas remiantis naujausiais moksliniais tyrimais. Šis prekinis ženklas netoleruoja bandymų su gyvūnais. Dr. Clauder’s profesionalų komanda kruopščiai atrenka gyvūnų maisto gamybai skirtus ingredientus, dalinantis jų kilmės informacija su šunų ir kačių šeimininkais.

Aukščiausios kokybės Dr. Clauder‘s šunų maistas su ką tik pagauta ir greitai užšaldyta jūros silke, subalansuotas jautriems ir alergiškiems šunims. Tai lengvai virškinamas produktas, kurio sudėtį sudaro papaja, ananasas, spanguolės, kanapės ir spirulina dumbliai.

Begrūdžio Dr. Clauder‘s Hyposensitive Grainfree Hering šunų maisto sudėtyje yra tik vienos rūšies gyvūninės kilmės baltymų šaltinis – jūros silkė. Tokia unikali sudėtis skirta palengvinti specialius poreikius turinčio keturkojo virškinimą bei apsaugoti jį nuo neigiamos reakcijos į maistą, pavyzdžiui, alergijos ar odos sudirgimų. Sumažinus gyvūninės kilmės baltymų kiekį, Dr. Clauder‘s šunų maistas tampa kur kas saugesne maisto alternatyva alergiškiems ir jautrią virškinimo sistemą turintiems augintiniams.

Išvada

Kad ir ką valgytų jūsų augintiniai, ar tai būtų sausas maistas, ar „natūralus“, ekspertų nuomonė yra vienareikšmė – plėšrūnai turėtų valgyti daugiausia mėsą. Jei paruoštas pramoninis racionas atitinka šį reikalavimą, geriau jį valgyti nuo stalo arba neteisingai suformuluotą natūralų racioną.

Šaltinis: dokrinesa.lt