Kelionės

Nuobodus Lanzarotės paplūdimių gyvenimas

Atostogos pietų kurorte su puikiai paplūdimiais skamba labia gerai. Puerto del Carmen beaches ir jų įvairovė Lanzarotėje leidžia rinktis tai, kas tikrai patiks kiekvienam ir daugeliui. Playa Blanca beaches irgi leidžia rasti sau tinkamą kampelį. Lanzarotė pakankamai didelė netgi ir tiems, kurie būtinai norės susirasti kokį nors visai mažą, uolomis apsuptą laukinį paplūdimį. Taip, tokių tikrai yra šioje saloje, tad drąsiai ieškokite ir kažką tikrai rasite. Ir https://lanzarote-holidays.eu/ jums greičiausiai padės. Na arba tiesiog žemėlapio ir palydovo vaizdų ilgos peržiūros ir tikrinimai, ieškojimai, važiavimai ir ėjimai.

Na gerai, tęsiame jūsų virtualias atostogas toliau. Tarkime paplūdimį jau radote. Jis jums tobulas – ar tai būtų labia platus, lygus, kelis kilometrus besitęsiantis smėlio ruožas, ar vos šimto metrų ilgio kalnų suspaustas ruoželis. Kiekvienam savo. Kas toliau? Be abejo, populiauria paplūdimio veikla yra tiesiog kaitinimasis saulėje. Saulės vonios. Deginimasis. Karts nuo karto šokant į bangas atsivėsinti. O dabar bandome mąstyti realiau – kiek gi laiko sugebėsite taip tiesiog ilsėtis, gulėti, degintis? Valandą, galbūt dvi. Jei turite gerą knygą ir kur nors šalia yra skėtis (nes saulės tikrai greitai jau bus per daug), greičiausiai galite puikiai jaustis ir kelias valandas. Tačiau vis tiek visos dienos vien knygos skaitymui bus tikrai per daug. Ieškokime pramogų toliau.

Lanzarote island

Be abejo, antra pagal populiarumą veiklą paplidūmyje, pavyzdžiui viename iš Puerto del Carmen beaches, yra tiesiog maudymasis. Šokinėjimas per bangas, nardymas, plaukimas. Braidžiojimas. Tačiau ir čia ko gero pernelyg ilgai neužsibūsite ir norėsite laimės ieškoti dar kokioje nors veikloje.

Įvairūs paplūdimio sportai? Taip, variantas geras. Tiesiog bėgimas – greičiausiai ne daugiau kaip valandai. Su tinkliniu ar futbolu galima ištverti kiek ilgiau. Bet reikia vienos sąlygos – kad nebūtų pernelyg saulėta, nes vėl gi gresia gan greitas perkaitimas. Klimatas ir orai Lanzarotėje išties kurortiniai – Saulės čia netrūksta.

Dar yra įvairūs vandens sportai. Kaitavimas, banglentės, nardymas su vamzdeliu (nes rimtam nardymui su deguonies balionais greičiausiai rinktumėtės ne tiesiog paplūdimį, bet kokią nors įdomesnę vietą). Čia ko gero geriausia, kas gali būti. Banglenčių entuziastai vandenyje viską pamiršę gali praleisti ir kelias valandas, ir gal net visą dieną. Jei tik alkis pernelyg jų nekamuoja.Na štai. Gal vis tik yra ką veikti viename tų Playa Blanca beaches. Dar geriau, jei sugebate derinti veiklas ir mėgstate ne tik knygą po skėčiu skaityti, bet ir nardyti, skrosti bangas banglente ar kelias valandas žaisti paplūdimio futbolą.