IT ir technologijos,  Pirkiniai

Oneplus – aukšta kokybė dvigubai pigiau

oneplus one
OnePlus One

Šiais itin išsivysčiusių technologijų laikais net neįsivaizduojame savo gyvenimų be išmaniųjų telefonų. Jų gausa šiuolaikinėje rinkoje neretai priverčia mus pasimesti tarp įvairiausių gamintojų. Ką rinktis? Galbūt tą, kurį nuolatos matome reklamose? O gal žemesnės kainos, bet kito gamintojo? O ar nenukentės nuo to kokybė? Tai klausimai, kuriuos ko gero kiekvienas esame sau uždavę rinkdamiesi išmanųjį telefoną. Tačiau vartotojai, įsigiję Oneplus One užtikrintai žino atsakymus į visus šiuos klausimus.

Oneplus – tai greitis bei galingumas už neįtikėtinai žemą kainą. Puikus pavyzdys – Oneplus One įrenginys. Šis prietaisas savo galingumu visiškai prilygsta vienam pažangiausių ir naujausių šių laikų išmaniųjų telefonų – SAMSUNG Galaxy S5. Skirtumas tik tas, jog Oneplus One galite įsigyti beveik dvigubai pigiau. Skirtingai, nei mano daugelis, įrenginio kokybė dėl to visiškai nenukentės. Oneplus One – tai ilgaamžis įrenginys, kuris jums nesuges iš karto pasibaigus telefono garantijai. Šiuo produktu jūs mėgausitės keletą metų. Be to, daugelis išmaniųjų laikui bėgant pradeda strigti. Tačiau tik ne Oneplus One. Visa tai yra dėl itin aukštų šio įrenginio techninių parametrų.

Visų pirma, Oneplus One žavi itin aukštos kokybės – 1080p vaizdu. Dėl šios savybės, tiek naršydami YouTube, tiek žiūrėdami per jį savo mėgstamus serialus ar filmus jūs mėgausitės HD vaizdu. Tačiau jei mėgstate žaidimus, ar naudojate daugybę aplikacijų vienu metu, savo keturių branduolių procesoriaus dėka įrenginys veiks itin greitai bei sklandžiai. Oneplus One – naudojama kiekvienam puikiai žinoma Android operacinė sistema, kurioje daugumą programų galėsite įsigyti nemokamai, o įrenginį valdyti bus visiškai paprasta. Siųstis aplikacijų galėsite kiek tik norėsite, nes pirkdami įrenginį galėsite pasirinkti 16GB arba 64Gb vidinės talpos išmanųjį. Tačiau šią talpą galėsite papildyti ne tik aplikacijomis, bet ir itin aukštos raiškos nuotraukomis bei video. Šią galimybę jums suteiks Oneplus One integruota 13MP automatiškai fokusuojanti kamera, įrašinėjanti HD vaizdą.

Oneplus – tai vieninteliai išmaniųjų telefonų gamintojai siūlantys itin aukštos kokybės įrenginius už beveik dvigubai žemesnę kainą, nei konkurentai. Oneplus One – tai kolkas perkamiausias šios įmonės įrenginys, kiekvieną dieną vis labiau populiarėjantis be reklamos. Kodėl? Tikriausiai dėl to, jog visi mėgsta sutaupyti, o Oneplus kokybė kalba pati už save. Daugiau informacijos www.elkortas.lt