Laisvalaikis

Parati šokių studija siūlo išmokti skirtingus šokio stilius

ParatiŠokių virusu yra užsikrėtę tūkstančiai žmonių visame pasaulyje ir Lietuvoje. Kiekvienais metais mūsų šalyje atveria duris naujos šokių studijų, kurios suburia vis daugiau įvairaus amžiaus grupių šokių mylėtojų ir entuziastų. Jau kurį laiką ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje televizijos ekranai mirga nuo įvairiausių šokių projektų. Tai skatina žmonės aktyvinti savo gyvenimo būdą ir neužsisėdėti vienoje vietoje. Todėl ir „Parati“ šokių studija visus norinčius išmokti šokti kviečia išbandyti jų mėgstamą šokio stilių.

Jei dar tokio neturite ir su šokio menu niekada nesate susidūrę, profesionalūs instruktoriai kaip mat padės jums išsirinkti ir išbandyti ne vieną stilių. Pavyzdžiui, turbūt ne vienas esate girdėję projektą „Šok su žvaigžde“. Jis rodomas įvairiose pasaulio šalyse. Jame ypač daug dėmesio yra skiriama salsos šokiams. Bent kartą mačius šį šokį, jį sunku pamiršti. Šiame šokyje persipina patys gražiausi ir aistringiausi judesiai, o šokanti pora spinduliuoja didžiule energija.

Todėl, jei jus pakerėjo pastarojo šokio stilius, „Parati“ mokytojai jums gali padėti jį įvaldyti. Šioje šokių studijoje vyksta net kelių salsos šokių pamokos, t.y. kubietiška ir salsa rueda de casino. Ne ką mažiau populiarūs yra ir pramoginiai šokiai. Tikėtina, kad jau nuo mažens daugelis iš jūsų pastaruosius yra bent kurį laiką praktikavę. Daugybė puikiausių ir visame pasaulyje žinomų šokėjų išgarsėjo būtent pramoginių šokių konkursuose užėmę aukščiausias prizines vietas. Tai rodo didelį šių šokių populiarumą ir didelį žmonių susidomėjimą jais.

Tačiau, jei nei vienas iš minėtų šokių jums nekelia susidomėjimo, jums tikrai patiks Zumba treniruotės. Vien jau pavadinimas kelia šypseną ir teigiamas emocijas. Lygiai taip pat yra ir treniruočių metu. Šis sportas yra labai naudingas ne tik jūsų kūnui ir sveikatai, bet ir gerai nuotaikai. Viena treniruotė suteiks kiekvienam iš jūsų puikiausią energijos užtaisą visai savaitei.

Ir tai ne vieninteliai šokio stiliai, kuriuos galite įvaldyti „Parati“ studijoje. Čia jūs taip pat galėsite mokytis solo latino, kalanetikos arba lankyti individualias šokių pamokas. Šioje studijoje yra įrengtos puikios erdvės šokiams, todėl kiekvienas dalyvis gali jaustis kaip namuose. Be abejo, prie jaukios ir šaunios atmosferos kūrimo labai prisideda ir draugiški bei profesionalūs mokytojai, kurie kiekvienam savo mokiniui stengiasi skirti kuo daugiau nuoširdaus dėmesio.