Finansai,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Verslas

Paskolos tikrai sukelia skaudžias pasekmes jų negrąžinantiems

kreditasLabai nemalonios pasekmės laukią tų, kurie finansinius įsipareigojimus vykdo ne taip kaip nurodyta sutartyse. Turite žinoti, kad paskolos visada turi būti laiku grąžinamos, nes kreditorius taip pat turi savo teises, kurios leidžia jam ginti savo turtą teisiniais būdais. Kreditum.lt pataria atidžiau peržiūrėti kredito sutartis ir jokiu būdu nevengti įsipareigojimų, nes jų nevykdymas visada skaudžiai atsiliepia ateityje. Jeigu norėtumėte internetu pasiskolinti pinigų, tai turėtumėte daryti tik pasitarę su specialistu arba patys gerai įvertinę visą situaciją, nes toks skolinimasis yra sukeliantis riziką prarasti gerą skolinimosi reitingą. Palūkanos internete dabar yra didžiausios, todėl ir įmones turėtumėte rinktis tik tada, kai peržiūrite visus pasiūlymus.

Internetu pinigus skolina ir greitųjų kreditų bendrovės, ir dabar populiarėjančios jungtinio finansavimo įmonės. Pastarosios siūlo mažesnę palūkanų normą, bet aišku – ten ir sąlygos yra šiek tiek kitokios. Turėkite galvoje, kad jeigu skolinsitės iš junginio finansavimo sistemos, tai jūs negausite tokios sumos, kurią nurodote kredito paraiškoje. Kodėl? Nes iš tos sumos bus atskaitomas ir tarpininkavimo mokestis, kurį pasiimti sistema. Neretai jis būna gana didelis, todėl įtaką paskolos sumai tikrai daro nemenką. Greitųjų kreditų bendrovės jokių mokesčių už tarpininkavimą neima – jos yra tiesioginis kreditorius. Čia jau patys turėtumėte nuspręsti ką rinktis, o ką ignoruoti.

Kaip minėjome, pasekmių būna pačių įvairiausių – nuo priverstinio skolos išieškojimo iki kalėjimo. Kalėjimu gresia tiems, kurie tyčia klaidina paskolų bendroves šitaip siekdami gauti paskolą sukčiavimo būdu. Tai jau nebebūtų traktuojama kaip civiliniai santykiai – už sukčiavimą gresia baudžiamoji atsakomybė. Yra žmonių, kurie tikrai buvo nusiųsti už grotų vien todėl, kad sukčiaudami gavo kreditus iš bendrovių, kurios pagal viską negalėjo paskolos suteikti. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo bendrovės bei jų priimtų sprendimų skolinimo metu.

Skolų išieškojimo metu gresia turto areštu, banko sąskaitų užlaikymu ir t.t. Tokiais atvejais, jūsų banko sąskaitoje esantys pinigai bus nedelsiant užsaldomi ir tada išskaičiuojami pinigai bus pervedami kreditoriui. Aišku, tam reikia ir teismo išduoto vykdomojo rašto, be kurio antstolis veikti negali.

Šaltinis: Kreditaijums.lt