Grožis,  Įvairūs,  Patarimai,  Sveikata

Patikimų dantų implantų savybės

patikimi dantu implantaiNorite, kad jūsų šypsena būtų spindinti ir sveika? Šiuo metu yra daug medicininių būdų, kurie nesunkiai gali ištaisyti sugedusių dantų keliamas problemas. Svarbu tai, jog odontologija nuolatos žengia pirmyn – šiuo metu, patikimi dantų implantai gali būtų geriausias sprendimas, siekiant nepriekaištingos šypsenos. Pravartu žinoti, jog dantų implantavimo procedūros nėra tas pats, kad susidėti protezus, o detaliau apie skirtumus ir kitus ypatumus skaitykite žemiau.

Dantų implantavimas pasižymi tuo, jog čia yra sukuriamas naujas ir pabrėžtina – dirbtinis dantis. Tai reiškia, jog jums nėra įmontuojamas protezas, kurį panorėję, galite išsiimti bet kuriuo metu. Svarbiausia yra tai, jog implantai pasilieka visam laikui, todėl tai yra ypač naudinga tiems, kurie nuolatos kenčia įvairias problemas dėl dantų trūkumo.

Turite žinoti, jog dantų tvarkymas turi būti reguliarus – apsilankę pas odontologijos specialistą, būtinai paklauskite kada reikėtų vėl apsilankyti dėl profilaktinės apžiūros. Klausiate – kuo tai susiję su dantų implantavimu? Jeigu jūsų dantys staiga ims ir taps itin jautrūs bei silpni, tai savaime suprantama, jog jie tiesiog iškris. Tokiu atveju, jums bus reikalingas ne tik gydymas, bet ir speciali procedūra, kurios metu dantys būtų protezuojami arba implantuojami. Viso to galite išvengti, jeigu reguliariai ir kruopščiai prižiūrite savo burnos ertmę, bei reguliariai lankotės pas specialistą. Svarbiausia yra tai, jog dantų apžiūros metu, iš anksto gali būti numatomos problemos bei artėjančios dantų ligos – specialistas laiku užkirs kelią, o tada ir nereikalingų išlaidų išvengsite, nes neteks pasinaudoti minėtomis procedūromis.

Kas liečia pačią implantavimo procedūrą, tai jos metu, į jūsų žandikaulį, specialiomis priemonėmis, bus įsukamas sraigtas iš titano. Būtent ant jo bus dedama reikalingos formos karūnėlė. Čia svarbu pastebėti, kad dantų karūnėlės yra gaminamos specialiai kiekvienam žmogui, nes įprasta, jog kiekvienas iš mūsų turime skirtingą žandikaulio sudėjimą, dantų dydžius bei sukandimo refleksą, todėl šabloniškų implantų naudoti nėra galimybės. Kalbant apie implantų kainas, tai čia reikėtų pastebėti, jog jos priklauso nuo odontologijos klinikos ir žinoma – gamintojo. Kiekviena klinika gali pasiūlyti tuos pačius gaminius, bet skirtingomis kainomis, tad jeigu norite detalumo, tai jau turėtumėte kreiptis į konkretų specialistą, jog šis išaiškintų visus dantų implantų kainų ypatumus. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog ir pačios procedūros kaina ne visur bus vienoda – įprasta, jog kiekvienoje klinikoje dirba skirtingą patirtį bei gabumus turintys odontologijos specialistai.