Laisvalaikis

Pažintys per sms – kaip tai veikia?

singles%20datingAr esate girdėję ką nors apie sms pazintys? Dabar toks susipažinimo būdas gerokai paplito, kadangi tai patogu, labai pigu ir nereikalauja didelių pastangų. Norėdami susipažinti realybėje, jūs turite apsirengti savo gražiausius drabužius, pasipuošti, išeiti į koncertą, klubą, barą ir taip toliau. Kitaip tariant, jums reikia įdėti nemažai pastangų, jeigu ieškote naujo vaikino arba merginos. Be jokios abejonės, daliai žmonių tai yra iš viso neparanku, kadangi drovūs žmonės labai gėdijasi užkalbinti jiems patikusį žmogų gatvėje ir bet kur kitur, ypač jeigu tas žmogus iš pirmo žvilgsnio labai patinka. Taigi, kam taip nervintis, jeigu galima pasinaudoti sms pažinčių paslaugomis?

Šiuo metu internete atsidarė keli puikūs pažinčių portalai, kur kiekvienas vienišas žmogus turi teisę ir galimybę nemokamai susikurti anketą ir aprašyti savo interesus. Pavyzdžiui, vieni žmonės gali ieškoti draugo susirašinėjimams ir išsikalbėjimui, kiti ieško žmogaus, su kuriuo galėtų puoselėti romantiškus santykius, treti ieško labai įvairių santykių. Visko būna – juk žmonės skirtingi. Tačiau įdomiausia, kad per tokį pažinčių portalą jūs taip pat galėsite ieškoti jus dominančių žmonių pagal interesus, todėl tikrai veltui laiko negaišite ir galėsite bendrauti tik su tais žmonėmis, kurie jums iš tiesų patinka.

Pažintys internetu dabar yra visiškai nemokamos, tad belieka užsukti į portalą ir ten užsiregistruoti. Džiugi žinia yra tokia, kad kiekvienas registruotas vartotojas turi ir savo nuosavą foto albumą, todėl jūs iš karto pamatysite žmogaus išvaizdą. Visgi, tai nebus taip klaidinga, kaip išvaizdos įvertinimas, kuomet jūs bandote užmegzti naujus santykius realybėje. Juk dažniausiai, pamačius žmogų pirmą kartą realybėje, jūs gerokai perdedate dėl išvaizdos – arba jums tas žmogus palieka labai didelį susižavėjimą, arba beveik pasišlykštėjimą. Internete taip nebus, kadangi čia pazintys veikia šiek tiek kitaip – jūs galėsite įvertinti žmogaus bendravimą, todėl puikiai žinosite, ar tai malonaus ir jums tinkamo charakterio žmogus. Turint tai omenyje, bendrauti ir puoselėti santykius toliau bus gerokai lengviau.