Namams

Perkraustymo paslaugos privalumai

kraustymo paslaugosPersikraustyti savarankiškai vis dar bandoma ir tai vis dar yra įmanoma, jei kraustomasi be baldų, tačiau dažniausiai pastaraisiais metais žmonės renkasi perkraustymo paslaugas. Kokie privalumai vilioja patikėti perkraustymo vargus perkraustymu užsiimančiai įmonei?

Žmogus per savo gyvenimą persikrausto kelis kartus, tuo tarpu perkraustytojai kiekvieną dieną perkrausto bent po vieną šeimą ar biurą. Dažnai ir kelis kart daugiau. Tad sukaupta patirtis yra nepalyginama. Kol mes sukame galvas „o kaip tai padaryti…“, perkraustytojai jau būna padarę. Patirtis tampa neįkainojama, kuomet tenka spręsti sudėtingus logistinius sprendimus iškraustant didelių gabaritų ir sunkius krovinius iš vietų kur niekas netelpa pro duris, o laiptinė siaura tarsi į bažnyčios bokštą.

Kraustantis be baldų kyla pagunda viską persivežti patiems. Tačiau netgi nesivežant nė vieno baldo, daiktų yra tikrai nemažai ir viskas netelpa į vieną lengvąjį automobilį. Tenka važiuoti kelis kartus, sugaištama visa dieną, o kartais ir daugiau, eikvojamas kuras. Tuo tarpu pasinaudojus kraustymo paslaugos privalumais viskas sukraunama vienu kartu, pervežama, iškraustoma. Viskas trunka vos valandą-dvi, o ne visą dieną. Per tą pačią dieną jau ir išsipakuoti galima.

Kuomet persikraustymas yra skubus ir yra vos kelios dienos viską susipakuoti ir persivežti, nebūtina stresuoti. Perkraustymo paslaugos tiekėjai siūlo ir pakavimo paslaugas. Tad profesionalų pagalbos ranka yra tai ko reikia tokiu metu ir net trumpiausias persikraustymo laikotarpis tampa įmanomas. Perkraustytojai greito pakavimo ir perkraustymo patirtį išsiugdo perkraustydami biurus, kurie privalo būti iškraustyti pernakt – po darbo darbuotojai išeina iš seno ofiso, o ryte ateina į naują. Juk versle darbai neturi sustoti dėl tokios smulkmenos kaip perkraustymas.

Sveikata didžiausias mūsų turtas ir jos nederėtų eikvoti tampant sunkias dėžes ar sunkius daiktus. Perkraustytojai yra patyrę, žino kaip paimti, kaip pakelti daiktus, jog vėliau netektų gulėti savaitę su skaudančia nugara. Taip pat perkraustymą palengvina ir specialios priemonės – pakėlimo diržai, vežimėliai, kurie įgalina net sunkiausius daiktus pernešti vienam žmogui.