Paslaugos,  Transportas

Perkraustymo paslaugos: samdyti įmonę ar galiu pats?

Dažnai prireikus perkraustymo paslaugos susimąstome, ar tikrai verta samdytis įmonę, mokėti jai pinigus? O gal geriau aš pats viską persikelsiu?  Jeigu daiktai apsiriboja keliais lagaminais ir turite nuosavą transportą, perkraustymo paslaugos jums nėra būtinos. Tačiau kai daiktų kiekis yra didelis, turite baldų, kuriuos norite pasiimti su savimi, perkraustymo paslaugos gali tapti tikru išsigelbėjimu. Perkraustymo paslaugos metu jums nereikės rūpintis transportu, pačiu transportavimo procesu ar kitomis detalėmis. Už jus tai atliks perkraustymo paslaugos tiekėjai, kurių žinios ir ilgametė patirtis leis iš anksto numatyti galimas kliūtis ir jų išvengti. 

Kaip atrasti patikimus perkraustymo paslaugos tiekėjus?

Perkraustymo paslaugas Lietuvoje ar užsienyje teikia daugybė skirtingų įmonių. Tokioje pasirinkimų jūroje galima ir pasimesti. Į ką svarbiausią atkreipti dėmesį prieš užsisakant perkraustymo paslaugas? Ilgametė patirtis ir geri atsiliepimai yra tai, kas padės paprasčiau patikėti savo daiktus perkraustymo paslaugos tiekėjui. Jeigu jūsų draugai ar pažįstami jau naudojosi jų paslaugomis, pasiteiraukite jų, kokia buvo patirtis ir procesas. Taip pat atkreipkite dėmesį į įmonės komunikaciją. Nors atrodo, kad svarbiausia yra perkraustymo paslaugos kokybė, tačiau jos negalite užsitikrinti iš anksto. Tačiau matant aiškią ir malonią įmonės komunikaciją tiek su klientais, tiek socialiniuose tinkluose, galėsite iš anksto nuspręsti ar įmonė pelno kitų klientų pasitikėjimą ir ar nenuvils perkraustymo paslaugų kokybė. Jeigu pastebite bent menkiausius neatitikimus ar komunikacija kelia jums įtarimo, rinkitės labiau patikimus perkraustymo paslaugos tiekėjus. 

Perkraustymo paslaugos kainos

Kiekviena įmonė siūlo skirtingas perkraustymo paslaugos kainas priklausomai nuo to, kas įeina į perkraustymo paslaugų paketą. Taip pat kaina priklauso nuo ir nuo daiktų kiekio, ar bus specifinių daiktų, kuriems reikalingas kitoks transportavimo metodas. Dar vienas faktorius, darantis įtaką perkraustymo paslaugos kainai, yra atstumas. Lietuvoje perkraustymo paslaugos kainuoja pigiau, nei perkraustymo paslaugos į užsienį. Didesnė perkraustymo paslaugos kaina negarantuoja kokybiškesnio perkraustymo. Tai priklauso nuo įmonės, kurią pasirenkate. Dėl perkraustymo paslaugos kainos rekomenduojame tartis iš anksto pranešus visus reikiamus aspektus paslaugos tiekėjui.