Namams

Virtuvės pertvarkymo klaidos, kurių nenorite

Ranga rūpinasi visai, kiekvieno vykdomo projekto darbais. Net ir smulkūs statybos darbai, kaip virtuvės pertvarkymas, reikalauja nemažai pastangų ir pinigų. Ranga padeda išvengti brangių klaidų, iškylančių patiems siekiant atlikti statybos darbus.

Ranga atsižvelgia į projekto biudžetą. Sėkmingas projektas turi biudžetą, kuro yra laikomasi.  Nustatę sumą, kurią galite skirti statybos projektui, su ranga išvengsite klaidų, galinčių žymiai padidinti projektui skirtas išlaidas.

Ranga, atliekama profesionalių rangovu, suras ir pateiks geresnius statybinių prekių pasiūlymus. Jei žinote, ko tiksliai norite, kokių baldų ar statybinių medžiagų, ranga ne retu atveju randa pigiausius prekių tiekėjus.

Esant mažiems ir dideliems kambariams, ranga padeda pilnai išnaudoti turimą erdvę. Pačių atliekami statybos darbai gali tik nepatogiai apkrauti kambarį ir neišnaudoti visos erdvės. Ranga suteikia kūrybinius patarimus kaip pagerinti esamą erdvę ir išnaudoti visas jos siūlomas galimybes.

Kuriant naujas ar perdarant esamas erdves svarbu, jog jos ne tik atrodytų gražiai, bet būtų ir praktiškos. Dažnai pačių atliekami statybos darbai, tik griauna esamą erdvę. Susiaurėja ar palikti ypač platūs praėjimai virtuvėje, kur jų nereikia, tik apsunkina maisto gaminimo darbus.

Virtuvė yra vienas iš kambarių, kuriame renkasi gyventojai. Ši erdvė turi leisti lengvai manevruoti kiekvienam gaminančiam bei užkandžiaujančiam.  Kriauklės, stalo ar viryklės išdėstymai turėtų nesiaurinti erdvės ir padėti išvengti susidūrimų.

Ranga kuria kompaktišką erdvę. Net esant didelėms virtuvėms, ranga padeda išvengti neproporcingų atstumų, kuriuos reikia nueiti gaminant ar kartu leidžiant laiką virtuvėje

Ranga taip pat apsaugo nuo neteisingų prietaisų pasirinkimo. Pigūs ir netinkami asmeniniai statybų įrankiai, gali tik pakenkti naudojamoms medžiagoms ir sugadinti bendrą virtuvės ar kito projekto vaizdą. Ranga parinks biudžetą atitinkančius statybų prietaisus, kurie tinkamai atliks darbus.

Ranga kuria gerą dizainą, kad naudojami daiktai tilptų konkrečiose vietose, kadangi virtuvėje ne tik gaminama, bet ir laikomas maistas, gaminimo prietaisai ir įrankiai.

Planuodama virtuvę, ranga atsižvelgia į erdvę ir parenka ne tik virtuvei tinkamas statybines medžiagas, bet ir pataria kokia spintelių ar durelių kryptis kuria praktišką erdvę. Kad nesukurtumėte ankštos su nuolat besitrankančiomis durelėmis erdvės, ranga turėtų būti Jūsų pasirinkimas įgyvendinant statybos darbus.