Paslaugos,  Transportas

Perkraustymo paslaugų teikimas – neretai sudėtingas ir reikalaujantis nemažai išlaidų

perkraustymo-paslaugos-vilniujeKaip ir kiekvienas verslas, taip ir daiktų perkraustymo paslaugos, nuolatos susiduria su įvairiausių sunkumų užduotimis. Paprastai šios užduotys profesionaliems pervežėjams yra lengvai įveikiamos, nes per daugelį darbo metų yra įgyta patirties, kuri leidžia darbus atlikti greitai ir be didelio vargo. Visgi pasitaiko, jog gaunami tokie užsakymai, kai reikia nuvažiuoti didelius atstumus nežinomais kaimo keliukais, užnešti didelių gabaritų itin sunkius krovinius į dvidešimtą daugiabučio aukštą, ar gabenti itin vertingus, tačiau ir dužius daiktus. Tokiais momentais pervežimo įmonių darbuotojams tenka nemažai paplušėti, o pačioms įmonėms mokėti didesnius atlyginimus, už sunkesnius darbo krūvius.

Perkraustymai dažnai atliekami tokiose vietovėse, kurias sunku pasiekti dėl nežinomų kelių, didelių atstumų, jei gabenama į užsienio valstybę arba kai norint pasiekti galutinį tikslą, tenka važiuoti sunkiai pravažiuojamais keliais. Įmonė norėdama išlaikyti savo gerą vardą, privalo suteikti paslaugas visiems klientams be jokių išimčių, todėl gavusi užsakymą nugabenti krovinį į Lietuvos provinciją, kur neveikia nei mobilusis ryšys nei internetas, o keliai yra itin prastos kokybės ar net sunkai pravažiuojami, vis tiek privalo imtis užsakymo ir jį kuo skubiau įgyvendinti. Tokios kelionės prastais kaimo keliukais užtrunka ilgai ir sunaudojama žymiai daugiau kuro, nei važiuojant asfaltuotais keliais. Be to, daug labiau dėvisi įmonės transportas, o ir važiuoti tenka lėtai ir nuobodžiai, kad krovinys nesikratytų ir visi daiktai būtų atgabenti sveiki. Kartais tenka krovinius vežti mokamais užsienio keliais, arba keltis keltais, kas reikalauja papildomų išlaidų. Pavyzdžiui norint krovinį nugabenti į Nidą, tenka naudotis Smiltynės perkėlos paslaugomis, kurios, kai perkeliamas krovininis automobilis, kainuoja 160 Lt.

Laikas pinigai, o perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės jo daugiausiai iššvaisto, kai tenka sunkius daiktus nešti į dvidešimtą daugiabučio aukštą, o galbūt dar aukščiau. Įmonės darbuotojai turi pailsėti po kiekvieno sunkesnio daikto užnešimo, todėl nors daiktų pervežama vidutiniškai, tokie perkraustymai gali užtrukti visą dieną ar net daugiau.

Itin sunkiai gabenami didelių gabaritų ir tuo pačiu sunkūs daiktai. Kartais, dėl netoli tonos sveriančio, visą įmonės transportą užimančio krovinio, vienam užsakymui įvykdyti tenka paskirti net dešimt įmonės darbuotojų. Savaime suprantama, kad tokios kraustymo paslaugos kainuoja brangiau, tačiau taip pat daugiau sumokama darbuotojų atlyginimams, nes sunaudojama kelis kart daugiau darbo jėgos.