Perkraustymai – vienas tų procesų, kuriuos galima tapatinti su pasiaukojimu. Sunkūs daiktai, dūžtantys suvenyrai, brangi, bet nepatvari elektronika… Skaudanti nugara, vargstančios rankos, per mažas automobilis… Tokios ir panašios mintys apipynusios persikraustymus, tad natūraliai kyla klausimas, ką daryti žmogui, norinčiam sklandaus daiktų nugabenimo iš taško A į tašką B.
Sklandžiai – vadinasi, be jokių pažeidimų, be nervinimosi ir pan. Ką galima patarti? Kad perkraustymai neapkarstų, reikėtų pasiruošti. Chaotiškas darbas ne visada gerai, tad prieš viską būtų neprošal gerai apmąstyti įvairius dalykus. Jei kalba eitų apie sandėlį, kuriame vien tik, pavyzdžiui, kruopų maišai, viskas būtų žymiai paprasčiau. Na, o pianino pervežimas ar didelio veidrodžio išsaugojimas atrodo kiek sunkiau. Žinoma, pirmiausia nuo kažko reikia pradėti. Čia ir tampa aišku, apie kokį pasiruošimą užsiminta.
Kad perkraustymai vyktų kaip įmanoma sklandžiau, namų gyventojams reikėtų apsvarstyti, kokie daiktai bus judinami pirmiausia, kokie vėliau, o kas bus vežama paskiausia. Toks planavimas apima keletą skirtingų punktų. Kitaip sakant, galima sumąstyti priimtiniausią eilės tvarką, tačiau derėtų nepamiršti kai kurių „lygties nežinomųjų“. Sakykime, iš pradžių norima išgabenti visą kompiuterinę techniką, elektroniką, smulkią buitinę techniką. Savaime aišku, kad tokie daiktai nebus vežami kokioje nors atviroje priekaboje, tad reikia gerai įvertinti automobilio erdvę. Na, ir, žinoma, daiktai turėtų būti sudėti taip, kad nekeltų pavojaus eismo saugumui.
Didesni kroviniai, pavyzdžiui, skalbimo mašina ar šaldytuvas, reikalauja dar didesnio dėmesio. Norint juos nugabenti į kitą būstą, pasitarnauja priekaba, vienatūris ar apskritai koks nors krovininis automobilis. Bjauri perkraustymo planavimo klaida – galvojimas, jog vienu reisu pavyks pervežti kone visą buitinę techniką. Pavyks turint specialų transportą, tačiau kitais atvejais teks važiuoti ne vieną ir tikriausiai ne du kartus. O visgi nusprendus krauti vieną prietaisą ant kito, gresia išlaidos jų remontui ar naujų pirkimui.
Labai svarbu paminėti ir blaivų protą, mat išsiblaškymas gali pakenkti daiktams. Į vieną dėžę įdėjus virdulį, iš kurio pamiršta išpilti vandenį, ir kompiuterį, galima planuoti išlaidas pastarojo remontui. Taigi persikraustant svarbu logika bei geri organizavimo įgūdžiai.
Tam, kad persikėlimas į naują vietą būtų sklandesnis
Turbūt niekas neabejoja, kad persikėlimas į naują vietą kelia didelį stresą. Be to, tai reikalauja ir labai daug pastangų. Ką jau kalbėti apie tai, kad kai kurie žmonės apie persikraustymo užduočių sprendimą savo pačių rankomis net nenori pagalvoti. Ir iš tiesų, tai yra puikiai suprantama. Persikraustymas yra tiesiogiai susijęs su didelėmis laiko sąnaudomis, įvairiomis sudėtingai išsprendžiamomis užduotimis ir fiziniu bei psichologiniu išsekimu. Būtent dėl šių priežasčių bene kiekvienas, kuris nori sklandaus persikėlimo, visų pirma pagalvoja apie perkraustymo paslaugų teikėjus.
Be abejo, galbūt visus šiuos darbus iki šiol atlikdavote patys, naudodami savo turimą lengvąjį transportą? Tačiau tikėtina, kad tokiais atvejais jums tekdavo susidurti su rimtomis problemomis – sunkiai į automobilį sutalpinamais baldais, buitine technika ir kitais daiktais. Ką jau kalbėti apie tai, kad į pagalbą tekdavo pasitelkti ne vieną žmogų, kuris padėdavo visus daiktus pernešti į automobilį ir iškrauti atvykus į galutinį tašką. Tai dideli rūpesčiai, kurių galima išvengti. Todėl jei greitu metu ir vėl ruošiatės kraustytis, pats metas pasidomėti krovinių pervežimu užsiimančių bendrovių paslaugomis. Tačiau krovinio pervežimas – ne pati didžiausia problema. Neretai kraustantis atsiranda daiktų, kurių neplanuojate naudoti, tačiau juos labai gaila išmesti. Tokiu atveju galite pasinaudoti Boxinn sandėliukų nuoma – šios paslaugos dėka mokėsite tik už erdvę, kurią užims Jūsų saugomi daiktai, o daiktus galėsite pasiekti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Įmonė savo veiklą vykdo Kaune.