batai
Įvairūs,  Pirkiniai

Pigūs batai tikrai neverti jūsų pinigų

Kokybiškų batų kainos yra didelės, tad dėl šios priežastis mažai žmonių juos perka. Tačiau, ekspertų teigimu, kaina gali parodyti kiek laiko išlaidų nepatirsite. Nemaža dalis lietuvių renkasi prastesnės kokybės, tačiau daug pigesnius batus. Taip yra dėl esamos ekonominės situacijos šalyje. Verta akcentuoti, kad toks žmonių pasirinkimas tikrai nėra vienas geriausių.

MiestoMada.lt batai yra įvairių stilių, o geriausia tai, kad kaina nėra labai aukšta, žinant kokią puikią kokybę gaunate. Grįžtant prie batų kainų, pravartu žinoti, kad juos perkant dažnai, bet pigiai, galiausiai pralošiama kainos atžvilgiu? Turbūt nesuprantate apie ką eina kalba? Skaitykite žemiau.

Yra atlikta daug skaičiavimų, kuriuose nurodoma, jog per metus daug ir pigius batus perkantys žmonės išleidžia žymiai daugiau nei tie, kurie perka brangius batus, tačiau retai. Paprasčiausiai, už didesnę kainą įsigyti batai yra daug patvaresni, todėl jų nereikia tiek dažnai keisti. Perkant pigius, didelė tikimybė, kad po mėnesio ar dviejų, gali tekti ieškoti naujų. Tai labiausiai pasijaučia intensyviai vaikščiojantiems žmonėms.

Sportiniai batai, kaip nebūtų keista, tiek kitose šalyse, tiek ir Lietuvoje – pasirenkami pagal kokybę. Sportininkai jau spėjo įsitikinti, kad avalynę yra labai svarbi, norint tinkamai ir kokybiškai sportuoti. Nekokybiški batai sporto metu gali netgi pakenkti. Kojos gali turėti nuospaudų ar įvairių žaizdų, kurios atsiranda dėl trinties. Kokybiški ir brangesni batai yra sukurti taip, kad jais vaikščioti būtų kuo lengviau. Žinant, kad sporto metu ne tik vaikščiojama, bet ir lakstoma, visada norisi aukščiausios kokybės ir komforto. Dėl šios priežastis žmonės nesistengia taupyti perkant sportinius batus.

Tad, jeigu galvojate, kad laisvalaikio batai yra jums per brangūs, tuomet patys atlikite skaičiavimus. Specialistai siūlo imti metų laikotarpį ir per jį skaičiuoti kiek pinigų buvo išleista pigiai avalynei. Žinant tikslią sumą, liks atlikti antrą eksperimentą – už turimą sumą, įsigyti brangesnius, tačiau kokybiškus batus. Galbūt net nereikės išleisti visos sumos. Tad, atlikus du bandymus, turėtumėte matyti koks galutinis rezultatas. Tiesiog įsitikinsite, kad įsigyti pigius ir nelabai kokybiškus batus, kaip tik jus verčia dar daugiau išlaidauti.