pigus skrydziai i kijeva
Kelionės

Pigūs skrydžiai į Kijevą dabar tikrai vilioja ne vieną turistą

Nors padėtis Ukrainoje nėra gera, tačiau būtina žinoti, kad turizmas ten vis dar gyvas. Pigūs skrydžiai į Kijevą pasirenkami ne tik lietuvių, bet ir kitose šalyse gyvenančių turistų. Praleisti laiką ir susipažinti su kita kultūra kainuos nedaug, nes vis dėlto – dėl recesijos visoje Ukrainoje prekių ir paslaugų kainos yra be galo mažos. Tad, jeigu galvojate kur galėtumėte puikiai praleisti laiką už nedidelę pinigų sumą, tai Kijevą rinktis tikrai būtų naudinga. Tuo labiau, šiame mieste esanti saugumo situacija visiškai skiriasi nuo tos, kuri yra separatistinėse vietovėse. Pigių skrydžių bendrovės siūlo itin pigias keliones, už kurias užteks atseikėti viso labo kelias dešimtis eurų.

Kadangi iš Lietuvos tiesioginių skrydžių būna ne tiek jau ir daug, tikėtina, kad nuskristi į Kijevą galėsite tik su persėdimais. Žinoma, daug kas priklauso nuo to, iš kur keliaujate. Pavyzdžiui, galite aplankyti kelias šalis vienu metu ir Kijevą galite rinktis kaip galutinę stotelę. Štai, iš Varšuvos tiesioginių skrydžių į Kijevą yra žymiai daugiau. Visus lėktuvų bilietus galite užsakyti labai paprastai – užteks atsidaryti pigių skrydžių bendrovių užsakymo sistemas ir viskas.

Lėktuvų bilietus užsakyti dabar yra ganėtinai paprasta net jeigu skrydžiai bus vykdomi iš kitų šalių oro uostų. Jeigu esate Lietuvoje, galite matyti, kad skrydžių bendrovės nurodo iš kur galite išvykti. Tai reiškia, kad iš Lietuvos galite skristi į vieną šalį. Tačiau kai norėsite vykti iš kitur, jums teks tik pasirinkti oro uostą. Trumpai tariant, užsakant lėktuvų bilietus, jums reikės tik pasirinkti oro uostus – iš kur išskrisite ir kur skrisite. Tad, jeigu planuojate kelionę po kelias šalis, jums tik liks kruopščiai sudėlioti planus ir iš anksto užsakyti bilietus iš norimų oro uostų.

Jeigu skristi lėktuvu neteko niekada, tuomet žinokite, kad galioja tam tikros taisyklės. Pavyzdžiui, yra taikomi rankinio bagažo limitai. Juos viršijus, jūsų bagažas keliaus ne su jumis, o specialiame skyriuje. Taipogi yra sudarytas draudžiamų gabenti daiktų sąrašas – būtinai juo pasidomėkite, kad paskui nekiltų jokių problemų.