plytelių klijavimas
Statyba

Plytelės vonios kambariui. Kad paieškos neprailgtų…

plytelių klijavimas 

Vonios kambaryje mes praleidžiame nemažai laiko. Ir išties, laikas praleistas čia yra labai svarbus ir jam reikia skirti kokybiškas priemones. Nieko keisti, kad daugelis žmonių  remontuojamai vonios kambarį apgalvoja labai dagu detalių, skiria nemažai pinigų, kadangi norisi, kad šioje aplinkoje būtų paprasčiausiai labai malonu būti.

Plytelių klijavimas vonios kambaryje taip pat nebūtinai sunkus darbas ir jį tikrai galima atlikti pačiam. Svarbiausia pasirinkti kokybiškas plyteles, taip pat ir kokybiškus klijus. Tokiu atveju galite būti ramus, kad patys klijavimo darbai nebus sudėtingi ir galiausiai rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius.

Didelės ar mažos plytelės?

Plytelių klijavimas vonioje neturint patirties gali apsunkti, tad labai svarbu pasirinkti tinkamiausias plyteles, kad klijavimo darbai nebūtų sudėtingi. Daugelis žmonių perka labai dideles plyteles, kadangi paprasčiausiai joms reikia mažiau kruopštumo ir viena plytelė uždengia kur kas didesnį paviršiaus plotą. Būtent tai labiausiai ir džiugina žmones. Tačiau tuo pačiu siūlome nepamiršti ir to, kad dažniausiai tokios didelės plytelės yra gana sunkios ir netinkamai jas uždėjus gali būti labai sunku pakoreguoti poziciją. Visiškai suprantama, kad tam reikalingi specialūs įgūdžiai. Tuo pačiu siūlome nepamiršti to, kad plytelės negali būti dedamos ant sienos ir tempiamos. Jas reikia dėti prie sienos ir glausti. Tokiu atveju jos puikiai prilips. Natūralu, kad tinkamas klijavimas reikalauja praktikos, tad pirmam kartu geriausia rinktis mažesnes plyteles. Reikės daugiau laiko, tačiau didesnė tikimybė, kad plytelių klijavimas vonioje bus sėkmingas.

Dizainas ir plytelių variacijos

Kol vieni nori, kad visa vonios patalpa būtų vienos spalvos, tuo tarpu kiti renkasi modernus ir labai neįprastus vonios dekoravimo sprendimus. Visai neblogas ir dažnai mėgstamas yra paprasčiausiai vienos sienos spalvinis pakeitimas. Tiesiog viena siena dažniausiai dekoruojama kitokios spalvos plytelėmis nei visos kitos. Tokiu atveju pavyks susikurti kažką išskirtinio. Lygiai taip pat ta viena siena gali būti dekoruojama didesnio dydžio plytelėmis, o visos kitos likusios, kurios išlaiko tas pačias plyteles, stilingai atsimuš. Žinoma, labai dažnai skiriantis vonios patalpai: formai ir dydžiui, tuo pačiu koreguojami ir pasirinkimais. Štai mažesnėse patalpose geriausia išlaikyti vientisumą, kadangi viena kito spalvos diena gali vizualiai labai sumažinti bendrą erdvę.

Plytelės sienoms, grindims ir luboms…

Plytelių klijavimas vonioje pirmiausia prasideda nuo pačių tinkamiausių plytelių pasirinkimo. Siūlome nepamiršti, kad skirtingoms vietoms skirtos plytelės skiriasi ir savo charakteristikomis. Tai reiškia, kad lubų plytelės žadėtos ant žemės labai greitai praras savo funkciją. Paprasčiausiai jos būna kur kas platesnės, tad natūralu, kad ant jų uždėjus tokius sunkius daiktus kaip skalbimo mašina galima jas visiškai sugadinti. Svarbiausia nepamiršti, kad skirtingos plytelės turi ir skirtingas funkcijas, tad norėdami gauti ilgaamžiškumą – reikia pirkti tokias, kurios buvo kurtos konkrečiai erdvei. Tokiu atveju rezultatas tikrai pateisins jūsų poreikius ir turėsite ne tik stilingą, tačiau tuo pačiu ir tvirtą aplinką, kuri Jums ilgai tarnaus.

Graži vonia yra tokia patalpa, kurioje paprasčiausiai kur ks maloniau būti. Svarbiausia, kad nuostabią aplinką gali turėti kiekvienas iš mūsų ir tai nebūtinai turi kainuoti didelius pinigus. Labai dažnai kokybė reikalauja laiko ir jeigu galite jo skirti – viskas yra įmanoma. Juk ir plytelių klijavimas vonioje nebus sunkus pasirinkimus tinkamas priemones.

Pamirškite darbus, tegul darbai būna malonumas.

Daugiau informacijos: https://www.knauf.lt/kaip-atlikti-darbus/plyteliu-klijavimas/

https://getfix.lt/plyteliu-klijavimas/