Įvairūs,  Namams,  Paslaugos,  Patarimai,  Statyba

Plytelių klijavimas ir fasadų šiltinimas gali būti atliekamas tų pačių įmonių

fasadu siltinimasApdailos darbai dažniausiai sukelia didžiausias išlaidas namo statybos metu, tačiau jeigu plytelių klijavimas ar kiti vidaus apdailos darbai yra atliekami profesionalių statybos specialistų, tai tos išlaidos nesusidaro jau tokios didelės. Įprastai profesionalūs statybos specialistai stengiasi darbus atlikti kuo greičiau ir geriau, nes nuo to priklauso ir paslaugų kaina. Tai reiškia, kad jeigu statybininkai darbus atliks ilgiau, tai jie norės didesnio užmokesčio. Greičiau dirbantys specialistai mato, jog jie truks gerokai trumpiau, todėl dažniausiai paskaičiuoja visus įkainius pagal praleistas valandas. Be abejo, daugelis statybos darbų įkainojami pagal kvadratinius metrus, todėl turėkite galvoje, kad kartais už paslaugas teks mokėti atsižvelgiant ne į darbų atlikimo laiką, o būtent darbų apimtį.

Apdailos darbus siūlančios įmonės bei specialistai šiuo metu nustato kainas skirtingai. Vieni, kaip minėjome, kainas nustato pagal valandinius tarifus, o kiti tiesiog žiūri į visą darbą – ima pinigus pagal kvadratūrą. Jeigu norite išleisti kuo mažiau pinigų, tai jums tiesiog nebus jokio skirtumo kurį variantą rinktis, nes dažniausiai kainos išlieka daugmaž vienodos. Jums tiesiog reikia rinktis tuos specialistus, kure dirba profesionaliai ir greitai, nes būtent jie nustato mažiausius įkainius.

Kalbant apie apdailą, tai verta pabrėžti, jog vieni specialistai dirba tik su vidaus apdaila, o kiti tik su išorės. Pavyzdžiui, tie specialistai, kurių vienintelė teikiama paslauga yra fasadų šiltinimas, vargu ar pasiūlys vidaus įrengimo paslaugas. Fasadų šiltinimas dažniausiai atliekamas skirtingais metodais, tačiau reikia pabrėžti, kad tokie specialistai dažniausiai atlieka ne tik pagrindinį darbą t.y. šiltinimą, bet ir siūlo fasado apdailos darbus  – tinkavimą, dažymą ir t.t. Gali būti, jog kiekvienam darbui teks samdyti atskirą statybininkų ar apdailininkų komandą, bet jeigu norite, kad kažkas vienas viską nudirbtų ir nereikėtų kaskart ieškoti kitų specialistų, tai turėtumėte kreiptis į statybų bendroves, nes jos turi visų sričių specialistus, kuriuos ir atsiųstų pas jus.

Tiesiog kiekvienas įrenginėjantis ar statantis namus turėtų pats tinkamai įvertinti ką rinktis – atskirus specialistus ar tiesiog įmonę, kuri ir atliktų visus su statybomis susijusius darbus.

Išsamiau skaitykite svetainėje https://graziapdaila.lt