Laisvalaikis

Baidariuagentura.lt – visos baidarių paslaugos vienoje vietoje

baidarių nuomaLietuvoje ne pirmi metai viena populiariausių pramogų vasarą – baidarių nuoma. Plaukimas baidarėmis ne svetimas jau daugeliui Lietuvos gyventojų. Lietuva – upių ir ežerų kraštas, tad čia tikrai yra kur išbandyti jėgas ir plaukti turistams, net mėgstantiems itin skirtingus maršrutus. Populiarėjant baidarių paslaugai, daugėja ir baidarių nuoma užsiimančių verslininkų, tad ieškant geriausių paslaugų, tenka kaip reikiant išanalizuoti rinką. Todėl Lietuvoje jau startavo naujas projektas – baidariuagentura.lt. Šioje svetainėje galima rasti pačius įvairiausius baidarių nuomos pasiūlymus.

 

Kam tai reikalinga?

Atsirasti tokiai svetainei poreikis kilo iš pačių turistų. Aktyviai laisvalaikį leisti mėgstantys lietuviai gana dažnai savo vasariškai pramogai renkasi plaukimą baidarėmis. Tačiau ne kiekvienas žino, kokių maršrutų pasiūla yra Lietuvoje, kokiuose miestuose kokie verslininkai siūlo baidares ir kokiomis sąlygomis galima užsisakyti nuomą. Todėl tokia agentūra nusprendė po vienu skėčiu surinkti visus patikimus baidarių nuoma užsiimančius verslininkus, kad juos surasti būsimiems klientams nuo šiol būtų paprasta ir lengva.

 

Kodėl verta naudotis?

Dažnai baidarių plaukimą organizuoja vienas žmogus. Aktyviausias ir organizuočiausias komandos narys surenka visą komandą, pasiūlo kelis maršrutų variantus, keliautojai nubalsuoja ir tuomet lieka tik baidarių užsakymas ir rezervavimas. Tačiau ne visus maršrutus įmanoma žinoti, o surasti juos interneto platybėse – ne taip lengva. Todėl pasinaudojus baidariuagentura.lt sąrašais ir informacija, galima žymiai greičiau ir patogiau surengti puikų žygį baidarėmis sau ir savo draugams.

  • Raskite maršrutą. Labai patogu, jog vienoje vietoje surinkta visa informacija apie baidarių nuomą, gali pateikti ir platų maršrutų pasirinkimą. Net jei jau esate plaukę baidarėmis vienu ar kitu maršrutu, šioje svetainėje pateikiami nauji ir gal Jums dar negirdėti maršrutai. Patogiai ir paprastai galite susipažinti su kiekvienu iš jų ir išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.
  • Rinkitės patikimą punktą. Visi, užsiregistravę tokioje agentūroje teikia oficialias ir legalias baidarių nuomos paslaugas. Tai ypač svarbus kriterijus, kadangi baidarių nuoma – aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas. Jo metu gali pasitaikyti nelaimingų nutikimų ar net traumų. Svarbu, kad baidarių nuomotojai veiktų oficialiai ir nutikus nelaimei nepaliktų turistų likimo valiai. Be to, oficialiai savo veikla užsiimantys verslininkai, užsiregistravę lt gali išrašyti sąskaitas faktūras įmonėms, o tai ypač aktualu, kai organizuojama išvyka su darbo kolektyvu.