Mokslas

Pratybų atsakymai vs korepetitoriai

pratybų atsakymaiArtėjant mokslo metams turbūt kiekvienas gerų mokslo rezultatų siekiantis jaunuolis ir jo tėvai, pradeda galvoti apie korepetitoriaus paslaugas. Šiandieninės švietimo sistemos mokslo krūviai ir tempai tokie dideli, jog be papildomos pagalbos galėtų išsiversti tik visiškai genijai. Kol vieni mokiniai renkasi ir rezervuojasi įvairiausių pamokų korepetitorius, kiti ieško pigesnių alternatyvų, kurios leistų pagerinti mokslo rezultatus. Viena iš šių alternatyvų yra pratybų atsakymai internete. Pratybų atsakymai palyginus su korepetitorių paslaugomis turi daug pliusų, todėl šiame straipsnyje pabandysime visus juos įvardinti ir galutinai nuspręsti kas labiau apsimoka.

Vidutiniškai viena korepetitoriaus paslaugų valanda kainuoja 30 lt., tuo tarpu pratybų atsakymai internete yra nemokami arba už simbolinę kainą. Atsižvelgus į tai, jog vieno pratybų sąsiuvinio atsakymų užteks visiems metams, o pas korepetitorių teks vaikščioti bent kartą per savaitę, pasidaro akivaizdu, jog korepetitoriaus paslaugos kainuoja keliasdešimt kartų daugiau. Visgi mokslo kokybė, kaip ir visų kitų dalykų neturėtų būti vertinama tik pagal kainą, todėl privalome įvardinti ir kelis kitus argumentus, kodėl pratybų atsakymai geriau už korepetitorių.

Mokslo kokybė itin priklauso nuo žmogiškojo faktoriaus, todėl labai svarbu išsirinkti gerą specialistą. Kaip žinia šiai dienai Lietuvoje nėra labai daug gerų mokytojų, kurie būtų verti mokyti Jūsų vaikus ir dar už tokius palyginus nemažus pinigus. Rasti specialistą, kuris nuoširdžiai viską išaiškins, surašys viską į sąsiuvinį taip jog galima būtų pasikartoti namuose, išlaikys dėmesį visą valandą ir garantuos gerus mokymosi rezultatus – tikrai sunku, todėl vėlgi pratybų atsakymai tampa žymiai geresnis pasirinkimas. Neverta mokėti 30 lt., už valandą uždavinių sprendimų, kai tuos pačius jau išspręstus su paaiškinimais ir atsakymais uždavinius, galima nesunkiai rasti internete. Gali būti, jog tokia informacija bus žymiai tikslesnė ir naudingesnė, nes vaikas tais pačiais pavyzdžiai galės naudotis visus metus, tuo tarpu korepetitorius bus naudingas tik tą valandą, už kurią jam bus sumokėti pinigai.

Na ir paskutinis argumentas įrodantis, jog pratybų atsakymai labiau apsimoka yra tai, jog jie taupo Jūsų ir Jūsų vaikų laiką. Jums nereikės vežioti vaikų pas korepetitorių, todėl sutaupysite ne vieną valandą per mėnesį. Jūsų vaikams nereikės niekur skubėti, todėl po pamokų, jie galės eiti į sporto būrelius, o grįžę iš jų, bet kada padarys namų darbus pasinaudoję pratybų atsakymais.