SEO kursai
IT ir technologijos,  Mokslas,  Verslas

Pagrindinės priežastys rinktis nuotolinius SEO mokymus pradedantiesiems iš EASYSEO

EASYSEO siūlomi SEO mokymai pradedantiesiems – tai puikus būdas efektyviai išmokti svetainės optimizavimo paieškos sistemoms pagrindų. 

Šie koncentruoti, lietuvių kalba paruošti kursai, padės ne tik susipažinti su pagrindiniais optimizavimo žingsniais, tačiau suteiks svetainių savininkams informacijos apie dažniausiai daromas SEO klaidas ir padės jas ištaisyti savo svetainėje.

Net jeigu jau turite tam tikrą žinių bazę apie SEO, susipažinti su šios srities profesionalų pateikiamomis įžvalgomis jums bus tikrai į naudą. Tikime, jog klausydami kurso jūs tikrai atrasite tam tikrų dalykų kurių nežinojote ir rasite paaiškinimus dėl ko tam tikros svetainės vietos neveikė taip kaip turėtų.

O dabar, keletas priežasčių juos pasirinkti!

EASYSEOlab SEO mokymai pradedantiesiems. Kodėl rinktis?

Dauguma iš mūsų gyvename taip, jog svarbu sutaupyti kiekvieną minutę atliekant įvairius darbus, taip pat ir priimant naują informaciją. Tiesa, ko gero pastebėjote, jog užuot pateikiant informaciją aiškiai ir greitai, dauguma nemokamų interneto resursų arba yra perpildyti nereikalingais dalykais arba turi daug dalykų kurie yra paprasčiausiai pasenę.

Kodėl EASYSEOlab mokymai yra kitokie nei dauguma? Pasigilininkime į pagrindines jų ypatybes.

1.Visi SEO pagrindai – vienoje vietoje

Ko gero nedaug kas nori leisti 40 minučių prie kompiuterio ekrano klausantis apie vieną SEO temą, ypač jei mokymai vyksta virtualioje erdvėje per kompiuterio ekraną. Visų pirma, nedaug kas gali skirti tiek laiko, o kitas dalykas – paprasčiausiai atsibostų ir nepriimtume visos svarbiausios informacijos.

Sakoma, jog žmogaus koncentracija yra stipriausia prasidedant ir baigiantis sesijai, todėl šie mokymai buvo paruošti būtent remiantis tokiu principu – būti trumpa ir koncentruota naujausios informacijos iš SEO pasaulio doze.

2. Galimybė susipažinti su pagrindiniais svetainės optimizavimo žingsniais

Kursuose žmonės galės susipažinti su pagrindiniais ir svarbiausiais SEO optimizavimo žingsniais. Bus mokomasi atlikinėti išsamų raktažodžių, nišos ir svetainių su kuriomis jūs konkuruojate tyrimus. Kartu bus aptariama ir kokybiško turinio reikšmė bei pasidalinta principais kaip jį kurti.

Kitos svarbios liečiamos temos – tai tinkamas svetainės vidinio kodo optimizavimas, jos paruošimas mobiliesiems telefonams bei būdai kaip pagreitinti jos užkrovimą.Nebus pamiršti ir išoriniai SEO faktoriai kurie taip pat turi didelės reikšmės kaip reitinguojama bus svetainė.

Galiausiai bus pateikti informacija kaip ne tik optimizuoti svetainę, tačiau ir išlaikyti jos pasiektas pozicijas. SEO – tai nuolatinis darbas kurio vaisius reikia prižiūrėti ir neapleisti.

3. Informacija kuri yra pati naujausia ir aktualiausia

SEO keičiasi nuolat, todėl, kaip pavyzdys, prieš keletą metų veikusios strategijos ir informacija šiai dienai gali būti ir nebeaktuali. Dauguma kitų kursų skiria nemažai laiko SEO raidai ir visiems Google algoritmo pokyčiams aptarti. 

To jūs čia nerasite.

EASYSEOlab kursai yra parengti pagal informaciją aktualiausia 2021 metų SEO ir visus dabartinius keliamus reikalavimus svetainėms.

Čia jūs sužinosite apie pagrindinius Google ir kitų organizacijų mokamus bei nemokamus įrankius skirtus būtent svetainei optimizuoti bei visus naujausius pokyčius Google algoritme.

4. Aiškiai paaiškinti visi rankavimo faktoriai

Kursų metu, jums bus aiškiai nusakyta į kokius dalykus reikia atkreipti daugiausiai dėmesio optimizuojant svetainę pagal SEO principus. Kiekvienas mokymų dalyvis gaus svarbiausių SEO įrankių ir privalomų atlikti darbų sąrašą.

Galima sakyti, jog tai yra puikūs būdas susitvarkyti savo svetainę ir pasiekti aukštų rezultatų, neperkant brangių įrankių ar kursų bei sužinoti apie SEO aspektą iš esmės.

5. Klaidos kurios „žudo“ svetainės reitingus

Nors iš klaidų mes mokomės, kai kurių dalykų vis dėl to geriau vengti daryti svetainėje, kadangi taisymas vėliau mums gali kainuoti labai daug. 

Kaip jau minėjome, mokymų metu bus pabrėžiami pagrindiniai aspektai ties kuriais nepatyrę svetainių savininkai priima neteisingus sprendimus. Jų pasekoje svetainė arba krenta savo reitinguose arba apskritai yra sunkiai matoma paieškos variklių.

6. Galimybė stebėti realų projektą

To mokymuose dar nėra pasiūlęs niekas. Kiekvienas kursų dalyvis turės galimybę stebėti kaip SEO specialistas savo rankomis atlieka svetainės optimizavimą paieškos varikliams – nuo pat pradžios iki darbo rezultatų.

Ko gero nėra geresnio būdo mokytis, nei matymas kaip visa priimta informacija yra naudojama realiame pavyzdyje. Dalyviai galės stebėti kaip žingsnis po žingsnio yra pritaikomi visi pagrindiniai optimizavimo sprendimai.

7. Galimybė susitikti su lektoriu „online“ ir klausimų+atsakymų sesija

Galiausiai, kiekvienas mokymų dalyvis turės galimybė aptarti SEO ypatybes tiek su kitais mokymų dalyviais, tiek su lektoriumi, bei užduoti jam rūpimus klausimus.

Gyvo susitikimo metu taip pat bus aptariamos pagrindinės klaidos bei dalijimąsi patirtimi.

Taigi, kviečiame susipažinti su SEO pasauliu kartu su EASYSEO!