Grožis

Kaip pasirinkti krūtų implantus?

Kokie būna krūtų implantų tipai ir kaip suprasti, koks variantas yra tinkamiausias? Dauguma dvejoja, ar po krūtų didinimo implantais krūtys atrodys natūraliai?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. Dr. Kętutis Maslauskas dalijasi patarimais apie tai kokie būna krūtų implantai.

Šiuo metu beveik visame pasaulyje naudojami krūtų implantai yra užpildyti silikono geliu, tačiau priklausomai nuo krūtų implantų formos ir gelio struktūros, krūtų didinimo operacijos vaizdas gali skirtis.

Taigi, kokie būna krūtų implantai, kurios naudoja plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas?

  • Apvalūs krūtų implantai. Tai ypač putlios krūtinės rezultatą suteikiantys implantai. Juos mėgsta rinktis pacientės, kurioms patinka kiek išraiškingiau atrodanti krūtinė. Pakankamai didelis standumas viršutinėje linijoje yra skiriamasis šių implantų bruožas.
  • Lašo formos krūtų implantai. Šie implantai tinka toms pacientėms, kurios nori ypač natūralaus rezultato. Šio tipo implantai sukuria būtent tokį vaizdą, nes viršutinė linija nėra tokia pakili ir standi, todėl sukuria natūralių krūtų vaizdą.
  • Ergonominiai krūtų implantai. Tai taip pat ypač natūralų vaizdą sukuriantys krūtų implantai, kurių esmė – kiek minkštesnis silikono gelis. Po operacijos, kai pacientė atsistoja – gelis pasėda kiek žemiau, sudarydamas viršuje natūralų perėjimą, todėl šio tipo krūtų implantai taip pat atrodo labai natūraliai. Ypač natūralus rezultatas gaunamas tada, kai ergonominiai krūtų implantai dedami kartu panaudojant pacientės riebalus.

Nors vis dar yra gajus mitas, kad krūtų implantai atrodo nenatūraliai, tačiau tiesa ta, kad 95 proc. pacienčių, pageidaujančių šios operacijos renkasi natūraliai, o neiššaukiančiai atrodančias krūtis. 

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ ne tik dalijasi patarimais apie krūtų didinimą, bet taip pat pateikia svarbią atmintinę, kaip pasiruošti krūtų didinimo operacijai, kad ji praeitų kuo sklandžiau.