Grožis,  Mada,  Pirkiniai

Seche Vite nagų lako viršutinio sluoksnio privalumai

Pastaruoju metu vis daugiau kalbama, jog geras manikiūras nėra tik parinkta spalva ir nagų dailė. Nuolat skubančioms moterims vienas svarbiausių kriterijų yra manikiūro ilgaamžiškumas. Jei nesirūpinant manikiūru galima išbūti bent savaitę, tuomet tai jau yra didelis privalumas, kadangi visos jau esame pripratusios antrą dieną matyti pamažu trupantį ir skilinėjantį laką. Tačiau tobulėjant technologijoms šios problemos tolsta į praeitį. Viena populiariausių manikiūro priemonių linijos gamintoja Seche Vite pristačiusi Top Coat viršutinį nagų lako sluoksnį palengvino daugeliui merginų dalią. Dabar ir namuose galima pasidaryti ilgai laikantį manikiūrą. Tad kokie Seche Vite Top Coat privalumai taip žavintys visas moteris?

Visų pirma, Seche Vite Top Coat itin paspartina nagų lako džiovimą. Netgi jei be sustojimo uždėsi nagų lako pagrindą, tris sluoksnius spalvoto lako ir nė kiek nelaukus uždėsi viršutinį sluoksnį, jis išdžius ir tuo pačiu nudžiovins visus apatinius lako sluoksnius tarsi būtum naudojusi UV lempą. Tad tai yra vienas geriausių ir aktualiausių privalumų, kuris palengvina gyvenimą skubančioms merginoms, kurios neturi laiko ir kantrybės laukti valandą kol nagų lakas išdžius.

Antra, viršutinis sluoksnis sujungia ir sutvirtina visus sluoksnius. Pagal specialią technologiją pagamintas viršutinis sluoksnis vos tik jį užtepus prasiskverbia pro visus sluoksnius iki pat nagų lako pagrindo, juos sujungia į vieną bendrą sluoksnį ir taip sutvirtina bei neleidžia taip greitai nutrupėti. Viršutinis sluoksnis tuo pačiu yra ir lako apsauga, nes visi mechaniniai pažeidimai pirmiausia tenka viršutiniam sluoksniui. Tad patartina kas kart pajutus, jog viršutinis lako sluoksnis yra pažeistas iš naujo jį užtepti . Taip lakas išlieka ilgiau nepažeistas ir nenutrupėjęs.

Trečia, Seche Vite Top Coat išryškina spalvoto lako spalvą, suteikia jai ryškumo ir blizgesio. Tad tai yra puikus paskutinis potėpis ir manikiūro užbaigimas suteikiant nagams išties nuostabią išvaizdą.