Namams

Šildytuvai skirtingiems poreikiams

Šaltajam metų sezonui atėjus visi pradedame galvoti apie tai, kaip pasiekti, kad aplinkoje, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko, būtų taip pat šilta kaip ir vasarą. Lengviausia tai pasiekti yra naudojantis šildytuvais. Įvairiausio tipo sildytuvai padės jums išlaikyti orą jūsų aplinkoje tokios temperatūros, kuri jums yra komfortiškiausia. Taip pat, verslininkai turėtų pastebėti, kad darbuotojai šaltesniu oru dirba prasčiau, todėl taupant kaštus reikėtų pagalvoti apie šildytuvo įsigijimą. Be to, šiluma reikalinga ne vien darbuotojams – šiluma taip pat yra reikalinga sandėliuojant daiktus, kurie yra jautrūs temperatūrų pokyčiams. Šildytuvai gali būti naudojami ir produkcijoje, gamybos ar auginimo procese. Yra nemažai šildytuvų, kurie yra tinkami šildyti šiltnamiams ir gamybinėms patalpoms.

SildytuvaiEgzistuoja keli esminiai skirtumai tarp šildytuvų, skirtų profesionaliam naudojimui ir buitiniam vartojimui. Šildytuvai, skirti šildyti namams, butams ar ofisams, niekada nebus tokios didelės galios kaip šildytuvai, skirti profesionalams. Taip pat skiriasi ir šildymui skirta energija. Profesionalių šildytuvų yra įvairesnių tipų – didesnę galią galima išgauti deginant medžiagas. Todėl jų būna: dyzelinių, dujinių, elektrinių, infraraudonųjų spindulių (dyzelinių ir elektrinių) ir jų galia skiriasi nuo kelių kilovatų, iki kelių šimtų kilovatų. Tuo tarpu buitiniam naudojimui skirti šildytuvai dažniausiai yra elektriniai, panaudojant elektrą skirtingų technologijų šildytuvuose. Žinoma yra kelios išimtys, pavyzdžiui, keramikiniai dujiniai šildytuvai, bet jų yra ne tiek daug, kaip elektrinių skirtingų tipų šildytuvų.

Dažniausiai sutinkami buitinių šildytuvų tipai yra: tepaliniai radiatoriai, kaloriferiai ir termoventiliatoriai (šildytuvai su ventiliatoriumi – „vėjeliai“), konvekciniai šildytuvai, infraraudonųjų spindulių, keramikiniai dujiniai šildytuvai ir elektriniai keramikiniai šildytuvai. Jie skiriasi tiek galia, tiek savo šildymo tipais. Vieni iš jų gali sušildyti didesnes patalpas, kiti mažesnes, tačiau yra kur kas efektyvesni šildydami tam tikrą mažą erdvę didelėje patalpoje, pavyzdžiui, darbo vietą. Dėl to renkantis šildytuvą būtina pasikonsultuoti su specializuotos parduotuvės konsultantu, kuris suteiktų visą informaciją ir patartų, kuris šildytuvas geriausiai patenkintų jūsų poreikius.

Didesnis pasirinkimas yra profesionalių šildytuvų rinkoje. Rinkdamiesi iš dyzelinių šildytuvų tikrai atrasite nemažai skirtingų tipų: tiesioginiai ir netiesioginio degimo šildytuvai, infraraudonųjų spindulių dyzeliniai ir net stacionarūs dyzeliniai šildytuvai. Todėl specialisto konsultacija yra labai svarbi. Renkantis dujinį ar elektrinį šildytuvą yra šiek tiek lengviau, bet taip pat patartina paminėti specialistui, kokio dydžio patalpą jūs norite šildyti. Tuomet jis galės jums patarti, koks būtent šildytuvas jums tiktų labiausiai. Šildytuvai taip pat yra gaminami skirtingų gamintojų, todėl apie jų kokybę ar surinkimo šalį visuomet galėsite sužinoti ne tik fizinėje, bet ir specializuotoje internetinėje parduotuvėje, kuri prekiauja šildytuvais. Išsirinkus tinkamą šildytuvą išspręsite visas dėl šalčio kylančias problemas – nesvarbu ar tai būtų jūsų namai, ar biuras.