sukneles internetu
Mada

Suknelės šimtadieniui: patarimai 2019 m.

Šimtadienis – viena gražiausių mokyklos laikų švenčių, tarsi žyminti nerūpestingo gyvenimo pabaigą – juk po to laukia intensyvus ruošimasis egzaminams, svarstymai, kokį kelią rinktis po mokyklos suolo.

Todėl abiturientai šimtadieniui ruošiasi itin kruopščiai – rengia programą, rezervuoja patalpas, samdo renginių vedėjus, svarsto būsimą įvaizdį ir t. t. Vaikinams įvaizdžio dilemas spręsti kur kas paprasčiau – jie rengiasi kostiumą, marškinius ir kelnes ar pan. O merginoms tenka daugiau pasukti galvą. Tad kuo puoštis per šimtadienį 2019 m.?

Pasak el. parduotuvės Stilingai.lt konsultančių, klasikinis ir niekada nenuviliantis pasirinkimas – suknelė, tačiau šiuolaikinės merginos mėgsta eksperimentuoti ir neretai renkasi kostiumėlius, puošnias palaidines ir kelnes, tiulio sijonus ir glaustinukes bei kitus derinius.

Anksčiau merginos šimtadieniui rinkdavosi itin puošnias ilgas vakarines sukneles. Neretai jos būdavo nuomojamos iš proginių drabužių nuomos salonų, vykdavo savotiškos varžybos, kuri abiturientė atrodys įspūdingiau, prabangiau. Prie vakarinių suknelių buvo atliekamas itin ryškus makiažas, daroma pretenzinga šukuosena, pasirenkami bendrą stilių atitinkantys papuošalai, bateliai, rankinukai. Šiuolaikinės merginos renkasi mažiau varžančią, laisvesnę, jaunatviškesnę aprangą. Dažnai abiturientės renkasi sukneles, kurias galės dėvėti ir vėliau – pirkti drabužį tik vienai progai yra kiek neekonomiška ir neracionalu.

  • Pačios populiariausios šiandien – vidutinio ilgio suknelės iki kelių ar kiek aukščiau kelių. Su jomis patogu judėti, šokti, jos puikiai puošia jauną merginą. Galima rinktis ir ilgas sukneles, tačiau jos turėtų būti jaunatviškos. Jei turite gražias kojas, tiks ilga suknelė su praskiepu.
  • Mados industrija nuolat tobulėja, todėl galite rasti vis įdomesnių modelių suknelių – įdomesnio sukirpimo, dekoruotų įvairiomis stilingomis ir netikėtomis detalėmis, netipinėmis iškirptėmis ir t. t.
  • Šimtadieniui vis rečiau perkamos itin atviros, daug kūno atidengiančios suknelės, o pasirenkamos trumpomis, trijų ketvirčių ar net ilgomis rankovėmis.
  • Reikėtų prisiminti, kad šimtadienis švenčiamas žiemą, tad nereikėtų rinktis visiškai vasarinės – „pliažinės“ – suknelės. Reikia kiek solidesnio varianto.
  • Netiks ir marškinėliai, džinsai, megztiniai ir kita kasdienė apranga. Žinoma, tai negalioja tuo atveju, kai visa klasė per šimtadienį nusprendė puoštis kasdieniškai ar vakaras turi tam tikrą temą, pavyzdžiui, mėlyni džinsai ir mėgstamiausi marškinėliai.
  • Jaunos merginos bene aktyviausiai seka madą, tad jei nenorite pernelyg nutolti nuo mados tendencijų, pasidairykite, kokios spalvos madingos 2019-ųjų pavasarį. Aišku, dar labai svarbu, kad suknelė jums tiktų.
  • Nepamirškite posakio „ne drabužis puošia žmogų, o žmogus – drabužį“. Tad jei pasirinksite tobulai sau tinkančią suknelę, atrodysite žavingai ir gražiai. Jei nežinote, kokia suknelė tiktų pagal jūsų figūros tipą, būtinai paieškokite patarimų internete. Tinkamas drabužis paslėps figūros netobulumus ir paryškins privalumus.
  • Laikykitės taisyklės „daugiau yra mažiau“, tad jei suknelė yra gausiai dekoruota, rinkitės subtilius papuošalus, ir atvirkščiai. Pasidairykite, kaip ir kuo puošiasi garsenybės – mados ikonos.