Paslaugos

Vanduo biurams: tik kokybė ir patikimumas

Skaidrus, švarus ir skanus vanduo šiandien jau ne prabanga, o savaime suprantama būtinybė. Tą puikiai įsisavina kiekviena įmonė, kai bando savo klientams suteikti visa kas geriausia ir patogiausia. Todėl vanduo biurams šiandien yra gana aktuali ir dažnai sutinkama paklausa vandens tiekimo prietaisų rinkoje.

Geriamojo vandens aparatai – gana dažnas reiškinys daugelyje biurų. Šie prietaisai leidžią efektyviai išspręsti klausimą – vanduo biurams ir suteikti įstaigai solidumo ir patikimumo įvaizdį. Juolab, kad šiandieninėje rinkoje nesunkiai galima rasti įvairaus dizaino ir reikiamo dydžio vandens aparatų. Pirmiausia apie tai, ką jums gali pasiūlyti tokie įrenginiai:

  • Karštas vanduo – juo puikiai užsiplikysite kavos ar arbatos puodelį. Taip pat be vargo paruošite bet kokų kitą karštą gėrimą.
  • Kambario temperatūros vanduo. Tokį vandenį paprastai geria žmonės, kurie turi jautrią gerklę ir bijo persišaldyti ją.  Sutikite tai puiki išeitis, kai biure tenka apsilankyti su vaikais. Mažyliai juk taip dažnai visai netikėtai užsinori atsigerti. Kambario temperatūros vanduo – puiki išeitis.
  • Šaltas vanduo. Karštą vasaros dieną stiklinė šalto, gaivaus ir švaraus vandens – tikra atgaiva tiek sielai, tiek kūnui.
  • Šiltas vanduo. Juo galėsite mėgautis šiek tiek įsipylę vandens iš karštą gėrimą teikiančio kranelio ir šiek tiek iš šalto vandens kranelio. Jeigu mėgstate tokį vandenį ar tiesiog turite jį gerti dėl sveikatos, problemų tikrai nekils.
  • Gazuotas vanduo. Šaltu, angliarūgštės prisotintu vandeniu visuomet smagu atsigaivinti karštą vasaros dieną. Patikėkite, jūsų klientai jums išties bus dėkingi už tokią galimybę, jeigu biure teks praleisti ne vieną valandą.

Derėtų žinoti, jog vandens tiekėjai biurams gali pasiūlyti ne vieną patrauklų sprendimą jūsų įmonei. Vieni populiariausių yra šie:

  • Vandens buteliuose aušintuvai. Paprastai siūlomas švarus šaltinio vanduo, kuris tiekiamas apie 20 litrų buteliuose. Galima mėgautis tiek šaltu, tiek kambario temperatūros vandeniu.
  • Vandens valymo aparatai. Šiuo atveju prie vandentiekio prijungiami vandens aušintuvai ir vandens valymo įrenginiai. Pastarieji filtruos vandenį, kad galėtumėte mėgautis jokio pašalinio skonio neturinčiu gaiviu gėrimu. Tuo tarpu itin šalto vandens kiekis bus visiškai neribotas, nes vanduo naudojamas prijungus prie biure tiekiamo vandens tinklo.

Kaip matote, kokybiškas ir švarus vanduo biurams šiandien tikrai nėra problema. Tereikia nedidelių investicijų ir vandens išpilstymo aparatas greitai atsipirks. Darbingi ir patenkinti biuro darbuotojai taps puikiu to įrodymu.