Namams,  Paslaugos

Dizaino patarimai minimalistiniam butui

Naujos statybos butai Vilniuje leidžia buto savininkams eksperimentuoti su dizainu ir kurti asmeninius poreikius atitinkančias erdves. Galbūt paskyrėte didesnę finansų dalį buto pirkimui, tačiau vis tiek norite jį padekoruoti. Minimalistinis dizainas kaip tik Jums.

Butai Vilniuje pasižymi neapkrautomis erdvėmis, todėl turite puikią galimybę tokią erdvę išsaugoti. Minimalistinis dekoras nebūtinai reiškia nuobodų ir neįdomu. Nauji butai Vilniuje būtent ir suteikia Jums galimybę palaikyti paprastesnį buto stilių, ar jį paryškinti smulkiomis detalėmis.

Butai Vilniuje su minimalistiniu dekoru kuria nepriekaištingos ir tvarkingos aplinkos įvaizdį. Netvarka sukelia didesnį stresą, todėl nauji butai Vilniuje tik prisideda prie teigiamos Jūsų dienos.

Minimaliam butui reikės tik tai ko Jums reikia. Nereikia apsikrauti nereikalingais daiktais, ar bent jau juos paslėpti spintose.

Nauji butai Vilniuje su atviromis sienomis kaip tik tinka švarioms ir paprastos dizaino linijoms. Minimalistinio dekoro pagrindas yra paprastumas. Rinkitės paprastų formų, baldus, pavyzdžiui, įprastus kvadratinius, ar stačiakampius. O norintiems pagyvinti, bet neperspausti, spalvą baldų galite taip pat rinktis ryškesnę, bet su minimaliu ar be jokio raštu.

Minimalistiniame bute puikiai atsiskleis vienas ar kitas dekoro akcentas. Butai Vilniuje su tvarkingomis sienomis leis pakabinti Jums brangų ryškesnį paveikslą ar kitą meno kūrinį. To visiškai užteks palaikant minimalų stilių.

Naujos statybos butai Vilniuje su naujais langais, suteikia daugiau šviesos kambariams. O šviesa ne tik džiugina gyventojus, bet ir augalus. Minimaliame bute užteks vieno ar vos kelių žalių augalų, kad pagyvinti visą  kambarį.

Taip pat nemėgstantiems ryškių spalvų, bet siekiantiems kūrybiškos aplinkos, minimalūs butai Vilniuje turėtų būti dekoruojami tekstūrą turinčiais daiktais. Butas neturėtų priminti ofiso, ar tuščio biuro pastato. Išbandykite megztą užtiesalą ant sofos, ar medinius staliukus. Net vienos unikalios tekstūros kūrinys gali pakeisti kambario atmosferą.

Veidrodžiai puikus pasirinkimas minimaliam butui, jie kuria didesnio kambario iliuziją. Minimalistiniai butai Vilniuje turėtų pasižymėti erdve ir švara.

Rinkitės neutralią spalvų paletę, ar derinkite kelias, vieną kitą papildančias spalvas. Naujos statybos butai Vilniuje leidžia papildyti butą keliomis spalvomis, jo neperkraunant ir palaikant optimalų ir erdvų buto dizainą.