Pirkiniai

Žieminės padangos ir kur jas pirkti

Galime vykti į specifinę padangų parduotuvę, kur rasite pakankamai platų pasirinkimą, o joje dirbantys šios srities profesionalai mielai padės išsirinkti. Taip pat padangų galite rasti ir įprastuose prekybos centruose, tiesa, ten pasirinkimas bus gerokai mažesnis ir, dažniausiai, teks rinktis iš mažiau žinomų gamintojų produktų. Aišku, jeigu nenorite daug išleisti, toks pasirinkimas gali būti ir visai patrauklus. Taip pat padangas galite pirkti ir internetu, tuomet niekur nereikės išeiti iš namų, kad įsigyti norimą produktą. Be to, ir padangų pasirinkimas bus didžiausias, kadangi kai kurie pardavėjai internetu nesandėliuoja visų produktų, o juos užsako iš tiekėjų, todėl gali pasiūlyti labai platų pasirinkimo asortimentą, aišku, tokiu atveju gali tekti palaukti kažkiek laiko.

Padangų rinkos tendencijos

Galutinis sprendimas yra kiekvieno individualus apsisprendimas, tačiau tam tikras bendras tendencijas tikrai galima išskirti. Pirmiausia, yra tikrai didelė padangų paklausa, todėl nekeista, kad ir jų gamintojų yra ne vienas, o visų jų siūlomų produktų dar daugiau. Universalios padangos, kurios turėtų palengvinti gyvenimą vairuotojams, kadangi jų nereikia keisti priklausomai nuo sezono, mūsų šalyje nėra tokios populiarios kaip vasarinės bei žieminės padangos. Lietuviai jau įpratę pasikeisti padangas, taip pat vyrauja nuomonė, kad specifiniam sezonui skirtas produktas savo funkciją atlieka gerai, tai iš dalies yra tiesa. Kalbant apie žiemines padangas, populiarėja dygliuotos, nors jų tikrai nėra nuperkama tiek daug, kiek įprastų.

Ekspertų patarimai, kokios turi būti žieminės padangos

Žiemą, ypač kai kelius uždengia sniegas bei ledas, vairavimo sąlygos būna sudėtingos, tad ir padangos turi būti kokybiškos. Juk būtent jos lemia automobilio sukibimą su tokia kelio danga. Jeigu tenka važinėti apsnigtu keliu arba tuo metu, kai kelius dengia ledas, ekspertai vienareikšmiškai rekomenduoja dygliuotas padangas, kadangi ant jų esantys dygliai leidžia pagerinti sukibimą su tokia kelio danga. Aišku, jeigu jūs važinėjate daugiausiai mieste, kur keliai dažnai valomi ir nekeliaujate labai daug, galite rinktis ir įprastas žiemines padangas. Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į padangų protektoriaus gylį ir, jeigu jis yra nedidelis, nevertėtų taupyti ir tokių padangų naudoti dar vieną žiemą, kadangi tuomet smarkiai sumažėja sukibimas, o jūs rizikuojate ne tik savo, bet ir kitų saugumu.

Sužinokite kokias padangas geriausia pirkti:
https://www.pirkitpadangas.lt