Paslaugos

Žvilgsnis į perkraustytojų darbą

perkraustauDažnai kalbant apie kokias nors paslaugas žvelgiama iš kliento pozicijos, girdimi pagyrimai, papeikimai, susirūpinimas, nepasitenkinimas ar skleidžiamos kitos emocijos kurias sukėlė paslauga. Tačiau retai kada į tą pačią paslaugą žvelgiama iš kitoje barikadų pusėje esančių žmonių akimis. Tad šiandien pabandysime sužinoti, kaip kraustymo paslaugos atrodo tuo užsiimantiems.

Žmonės klausia elementarių klausimų

Jei žmogus paskutinį kart kraustėsi prieš 20 metų, tuomet jo suvokimas apie tai, kas yra perkraustymo paslaugos, kiek skiriasi. Todėl nenuostabu, jog tenka išgirsti tokius klausimus, kaip „ar bus vairuotojas?“, „ar daiktus reikės susinešti patiems į krovininį automobilį?“, „kiek brangiau kainuos perkraustymas jei reikės išvežti pianiną?“. Žmonės maloniai nustemba, sužinoję, jog perkraustymo paslaugas teikianti įmonė viskuo pasirūpina, o žmogui pakanka tik spebėti visą procesą.

Viską atlieka paskutinę minutę

Perkraustytojai skundžiasi, jog atvykus į būstą, žmonės vis dar paniškai laksto ir pakuojasi. Dažnai net būna taip, jog viską sukrovus į automobilį, dar tenka laukti, kol bus supakuotos kelios paskutinės dėžės, nukabinti paveikslai ir pan. Tai laiko švaistymas.

Vaikai ir naminiai gyvūnai yra trikdis

Nieko nėra baisiau, kaip po kojomis besimaišantis mažas vaikas, vikrus šuniukas ar nerangus katinas. Vaikštant su dėžėmis rankose ar nešant baldus kartais sunku pastebėti, jog staiga po kojomis kažkas atsirado. Taip galima susižeisti patiems, sužeisti vaiką ar gyvūną. Bereikalingas pavojus abiems pusėms. Šeimininkai turėtų pasirūpinti, jog tokių trukdžių namuose perkraustymo dieną nebūtų.

Nėra vietos privažiuoti prie laiptinės

Tipiška problema iškraustant butus – sausakimšos aikštelės prie namų. Kuomet negalima privažiuoti prie laiptinės, tenka sustoti toliau, atstumas, o tuo pačiu ir perkraustymo laikas pailgėja. Taip pat, jei tenka nešti baldus, o praėjimas pro prie įėjimo sustojusius automobilius yra mažas, yra rizika kliudyti kaimynų transporto priemones. To išvengti galima rezervuojant iš vakaro vietas kuo arčiau laiptinės.