IT ir technologijos

7 populiariausi pasaulio nešiojamų kompiuterių gamintojai

Susiruošėte įsigyti nešiojamąjį kompiuterį? Išsirinkti galima pagal technines specifikacijas ar galiojančias akcijas vienoje ar kitoje elektroninėje parduotuvėje. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį ir į gamintoją. O jų yra daugybė, todėl dažnas pirkėjas susiduria su dilema – o kuris gamintojas yra geriausias? Kieno kompiuteriai gauna geriausią aptarnavimą ir yra „kiečiausi“?

Pradėkime atvirkštine tvarka:

7 vieta: Toshiba. Populiariausieji modeliai – Sattelite. Jie skirti ir darbui ir pramogoms. Šaunus dizainas tiek jaunimui, tiek verslui, platus modelių pasirinkimas. Tiesiog puikūs japoniški nešiojamieji kompiuteriai.

6 vieta: Samsung. Paprastai Samsung stiprioji pusė yra televizoriai ir išmanieji telefonai, tačiau nešiojamiems kompiuteriams ši korėjiečių kompanija taip pat skiria nemažai dėmesio. Dizainas irgi labai patrauklus.

5 vieta: HP. Šios kompanijos pristatinėti tikrai nereikia, nes jos gaminamus nešiojamus kompiuterius žino visi. HP kompiuteriai yra orientuoti daugiau į verslą, nei į jaunimą. Dėl to HP yra kiek brangesnis prekės ženklas. Bet kokybė yra užtikrinta – naudojamos tik geriausios medžiagos ir naujausia programinė įranga, puiki priežiūra. Viskas aukščiausiu lygiu.

4 vieta: Lenovo. Lenovo yra didžiausia kompiuterių gamintoja pasaulyje. Thinkpad modelis yra paveldėtas iš IBM ir jis vis dar populiarus. Lenovo kompiuteriai labai išskirtiniu dizainu nepasižymi, tačiau jie yra populiarūs dėl kainos ir kokybės santykio. Geras pasirinkimas ir versle, ir namuose.

3 vieta: Asus. Asus yra viena iš populiariausių kompiuterių gamintojų ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Zenbook modeliai šluote šluojami iš el. parduotuvių lentynų, nes tai puikaus dizaino ir prieinamos kainos derinys. Taip pat Assus turi ir „transformerių“ modelių, kur nešiojamasis kompiuteris tampa planšetinius. Puiki kaina už gerą kokybę. Ar ne keista? Juk tai dar vienas kinų technologijų milžinas.

2 vieta: Dell. Turbūt plačiausias modelių pasirinkimas visiems segmentams. Populiariausias XPS modelis užkariavo visą pasaulį ir nesiruošia būti kitaip. Tai kompiuterių lyderiai iš JAV. Viskas jame yra tiesiog tobula, bet iki pirmos vietos trūksta labai nedaug.

1 vieta: Apple. Nieko stebinančio, kad pirma vieta atitenka Apple kompiuteriams. Jie brangūs, tačiau itin kokybiški ir pritaikyti darbui. Puiki OS, daug RAM atminties, pakankamai galingas procesorius leidžia viso pasaulio kompiuterių mėgėjams mėgautis šiuo produktu.

Lietuvoje be abejonės populiariausi kompiuteriai yra Dell ir Asus, taip pat Acer, HP ir Lenovo. Pasaulyje pripažinimo sulaukę Microsoft, VAIO, MSI nešiojami kompiuteriai nėra itin populiarūs. Gal trūksta reklamos, o gal kainodara nepritaikyta mūsų šaliai.

Neturite pinigų naujam nešiojamam kompiuteriui? Ne bėda! Pasinaudokite Bekredito įsigijimo per nuomą paslauga!