Laisvalaikis

Anekdotai – puikus būdas praskaidrinti mūsų nuotaiką

479662042e56741dc31f2e899a85f47dAnekdotai ir humoras yra tai, kas praskaidrina mūsų nuotaiką ir prašviesina gyvenimą. Taigi, nieko keisto, kad dabar, kai vietoj laikraščių ir žurnalų vis daugiau žmonių ima naudotis internetu ir iš ten gauna pagrindinę informaciją ir naujienas apie pasaulį, čia atsirado tiek daug šaunių pramogų ir humoro portalų. Humoras čia būna dažniausiai suskirstytas į kelias pagrindines kategorijas – vaizdo įrašai, anekdotai, pasakos, pasakojimai, pokštai, įvairenybės.

Nesvarbu, kurią kategoriją jūs pasirinksite, tikrai turėtumėte nusišypsoti, kadangi pokštai yra sureitinguoti pagal tai, kurie yra labiausiai juokingi tinklapio lankytojams. O jeigu patys turite labai gerą humoro jausmą ir norite tai pademonstruoti kitiems, tuomet tikrai visuomet turėsite galimybę įdėti ir savo pokštą arba anekdotą. Kai kurie humoro portalai net gi moka pinigus tiems žmonėms, kurie parūpina juokingų ir originalių vaizdų iš namų. Be abejo, vaizdo įrašai yra labai populiarūs, ypač dabar madingi taip vadinami „failai“ – tai vaizdo įrašai, kuriuose kam nors netikėtai nepasiseka ir gaunasi linksmas susimovimas.

Be abejo, dabar tokie pat populiarūs ir anekdotai, kurie yra laikomi humoro klasika. Visi geriausi anekdotai apie blondines, naujuosius rusus, politiką, uošves ir kiti yra sudėti į internetą ir nuolat papildomi, tad tai gali būti puikus dalykėlis susitikus su draugais – kai nebebus apie ką šnekėti, pasirūpinkite, kad nereikėtų kartu su draugais tiesiog tyliai siurbčioti alaus bokalo – vietoj to, kad tylėtumėte, galite pralinksminti savo draugus ir priversti juos iš širdies nusijuokti ir prasivalyti plaučius. Juoktis yra sveika, net jeigu mes to patys negalėtume įrodyti moksliškai – juk puikiai tai nujaučiame!

Taigi, užsukite į interneto portalą, kuriame rasite pačius geriausius anekdotus, juokingas nuotraukas, demotyvacijas, taip pat ir vaizdo įrašus su naminiais gyvūnėliais ir juokingiausiais nepasisekimais. Visą tai galite rasti daugiau nei viename interneto portale, tad net gi jeigu turite labai daug laisvo laiko, tikrai nenuobodžiausite, o pasidžiaugsite, kad galite sau bet kada praskaidrinti nuotaiką ir nuoširdžiai pasijuokti iš geriausių pokštų.