Holas yra gana pamirštas namų kampelis, kuris kartais net vadinamas labai erdviu koridoriumi. Tačiau toks požiūris į šią namų vietą – neteisingas, kadangi holas gali padėti susikurti asmeninę poilsio zoną, jis gali būti skirtas svečių priėmimui, galiausiai, tai yra viena, kur galima laikyti daiktus, tik reikalingi kokybiški baldai, kurie skirti talpinimui.
Holo interjeras kuriamas pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir kiekvienas individualiai gali kurti tokią aplinką, kuri jam labiausiai patinka. Visgi, pasitelksime ekspertų patarimus ir pateiksime sąrašą daiktų, kurie turi būti pereinamo kambario zonoje.
- Holo erdvėje, jeigu ji yra didesnė, visada galima sukurti poilsio erdvę. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas yra sofa, kuri skirta trumpa prisėdimui. Kad ir tokiu atveju, kol laukiate kitų šeimos narių, kol jie susiruoš kažkur eiti su jumis.
- Taip pat gali būti derinamos skoningos nišos, kurios atlieka ne tik tęstinę funkciją. Paprasčiausiai tokiose erdvėse galima derinti kelias skirtingas zonas, kurios skirtos ir kelių skirtingų darbų atlikimui. Tai gali būti zona prisėdimui, kita zona – batų dėjimuisi, trečia – rungimuisi, kurioje, žinoma, yra labai didelis veidrodis.
- Pasikartosime, kad veidrodis – hole yra labai geras pasirinkimas. Jis šią erdvę gali padaryti vizualiai kur kas didesne, suteikti jai daugiau įmantrumo ir tuo pačiu elegancijos. Svarbiausia, kad skoningai derės veidrodis, kuris yra nuo grindų iki lubų.
- Holo erdvėje taip pat skoningai atrodys ir staliukas ant kurio galima laikyti pačius gražiausius akcentus, kurie ne tik puošia, tačiau atlieka ir bet kokią kitą funkciją. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas namų kvapai arba gėlių kompozicija, kuri turėtų būti derinami prie bendro namų interjero, kuris yra kuriamas.
- Kadangi holas dažniausiai yra maža erdvė – siūlome jai suteikti kur kas daugiau erdvumo paprasčiausiai pasirinkus šviesesnes spalvas, kurios – traukia akis.
Kiekvienas asmuo gali sukurti tokią erdvę, kuri jam labiausiai patinka. Svarbiausia – pasidomėti galimybėmis ir tuo pačiu pirmiausia nusipiešti planą, o tik tada imtis realių veiksmų, kurie būtų reikalingi tam planui įgyvendinti.