Suknelės trumpomis rankovėmis
Mada

Daugybė klausimų, kuriuos užduodame renkantis suknelę

Pastaruoju metu pastebima, kad žmonės tampa vis labiau atsipalaidavę, todėl nemažai laiko praleidžia įvairiuose vakarėliuose, renginiuose, baruose ir klubuose. Tiesą sakant, šiandien nebūtina laukti išskirtinių progų vien tam, kad galų gale būtų galima pasilinksminti ir pamiršti kasdienius rūpesčius.

Tačiau puikiai suprantama, kad kiekvienas vakarėlis ar bet kuri kita pramoga reikalauja ir atitinkamos aprangos. Ir mes, moterys, turime didžiausią pasirinkimą, kuris neretai kelia labai didelį galvos skausmą. Kokią suknelę pasirinkti? Kokie aksesuarai tiktų geriausiai? Kokius batelius avėti? Kokios spalvos šį sezoną yra pačios populiariausios? Ar suknelė neatrodys pernelyg senamadiška, o gal atrodys labai iššaukiančiai? Tiek daug klausimų ir tiek mažai atsakymų. Todėl pateiksime kelis paprastus, tačiau svarbius patarimus.

Suknelės – kaip jas pasirinkti?

Žinoma, svarbiausia, kad pasirinkta suknelė nevaržytų jūsų judesių ir nebūtų per maža ar per didelė. Tai viena iš pagrindinių taisyklių, kurios reikėtų paisyti, jei norite sukurti puikų savo įvaizdį ir traukti teigiamą aplinkinių dėmesį. Suknelių modelių yra labai įvairių – tiek suknelės trumpomis rankovėmis, tiek ir ilgomis. Taip pat suknelės, siekiančios žemę, ar nesiekiančios net kelių. Visa tai pritaikyta skirtingiems moterų poreikiams ir progoms, todėl turime didelę laisvę rinktis.

Spalvos – ar jos turi didelės įtakos?

Pasirinkus tam tikrą modelį, kuris puikiai dera prie jūsų kūno linijų ir atitinka konkretaus vakarėlio ar renginio temą, turite apgalvoti ir spalvą. Būtent suknelės spalva gali nulemti tai, kaip atrodysite. Galbūt jums nepatinka tam tikros jūsų kūno linijos ir norite jas paslėpti? Tuomet galite rinktis tamsesnes ar margas spalvas, su atitinkamais raštais, kurie lengviau užmaskuoja problemines vietas.

Medžiagos

Suknelės siuvamos iš skirtingų medžiagų, todėl prieš įsigydamos vieną ar kitą modelį, atsižvelkite ir į jas. Jei suknelę rinksitės elektroninėje parduotuvėje, įprastai ties kiekvienu modeliu turėtumėte matyti ne tik spalvą, išmatavimus, tačiau ir medžiagas. Todėl tai leis lengviau apsispręsti, kurią suknelę jūsų atveju būtų geriausia pasirinkti.

Ką gi, norėdamos atrodyti stilingai ir pasitikėti savimi – rinkitės naujausias mados tendencijas atitinkančias sukneles, kurios atitiktų jūsų skonį.