Laisvalaikis

Pabėgimo kambarys Vilniuje – kaip nugalėti?

galvosukiu kambarysLietuvoje vis daugiau dėmesio sulaukia prieš pusantrų metų pasirodęs naujas laiko praleidimo būdas. Pabėgimo kambarys Vilniuje – tai galvosūkių žaidimas, kurio metu reikia rasti raktą ir ištrūkti iš specialios patalpos. Jeigu jūsų tikslas ne vien linksmai praleisti laiką su draugais, bet ir nugalėti, šiame straipsnyje pateiksime patarimus, ką turėtumėte daryti, kad pasiektumėte pergalę.

Pirmiausia – nusiteikimas. Tai gali nuskambėti kaip gana akivaizdus ir net juokingas patarimas, tačiau nepatikėsite kiek kartų komanda, turinti puikų strateginį planavimą bei loginį mąstymą, nesugeba per 60 minučių ištrūkti iš kambario. Taip yra todėl, kad dalis žaidėjų arba pasiduoda anksčiau laiko, arba vertina žaidimą kaip kvailą pramogą. Kita vertus, tos komandos, kurios įžengia į kambarį su maloniu jauduliu ir draugiška atmosfera paprastai ne tik laimi, bet ir ištrunka iš kambario anksčiau bei puikiai praleidžia laiką. Verta paminėti ir tai, jog vienas iš didžiausių tinkamo nusiteikimo trukdžių – alkoholis. Ypač tada, kai po pusės žaidimui skirto laiko, vienas iš dalyvių staiga netenka pakilios nuotaikos ir sugadina visos komandos darbą.

Pabėgimo kambarys Vilniuje bus įveiktas, jeigu atkreipsite dėmesį į akivaizdžias užuominas. Tai taip pat gana paprastas patarimas, todėl stebėtina, kiek daug komandų į jį neatsižvelgia. Vos įžengę į kambarį ir pamatę didžiulę mįslę, imkitės jos pirmiausia, o ne lakstykite po kampus, ieškodami mažų smulkmenų. Paprastai tam, kad sėkmingai pereitumėte ir kitą etapą (ir tuo pačiu „apšiltumėte‘), turite įveikti paprastesnes kliūtis.

Išsiskirstykite po kambarį. Paprastai galvosūkį sprendžia iki penkių dalyvių, bet tai nereiškia, kad viską turite daryti kartu. Priešingai, pasiskirstykite užduotis ir imkitės jų dviese, o tie, kurie yra labiau patyrę, gali žaisti ir vieni. Taip pat, svarbu ir karts nuo karto pasikeisti komandos nariais tam, kad pamatytumėte tai, ką kiti praleido.

Stebėkite laiką. Bent vienas žmogus turėtų imtis atsakomybės už pasitarimų trukmės ribojimą ir greitesnį perėjimą prie kitų užduočių. Taip laiku ištrūksite iš kambario.

Taigi, pabėgimo kambarys Vilniuje – puiki idėja kiekvienam, norinčiam patirti teigiamų emocijų. Kad ši patirtis būtų geriausia verta atsižvelgti į pateiktus patarimus ir tokiu būdu ne tik pasilinksminsite, bet ir paglostysite savimeilę, sėkmingai ištrūkdami iš kambario.