IT ir technologijos

Echolotas Deeper Smart Fishfinder keičia supratimą apie žvejybą

echolotas deeper smart fishfinder-Paprastiems mirtingiesiems žvejyba yra ramus laisvalaikio užsiėmimas, kuriame naujovių ne tiek jau ir daug. Juk pasiimi meškerę ir prie vandens telkinio. Tačiau tie, kurie nenori grįždami namo užsukti į prekybos centrą pirkti lydekų (juk iš dviejų dienų žvejybos negali grįžti tuščiomis), naudojasi specialiais prietaisais echolotais, kurie leidžia nustatyti žuvies susitelkimo vietą. Šį pavasarį rinką papildė naujas lietuvių kurtas echolotas Deeper Smart Fishfinder, kuris iškart pelnė pripažinimą tarptautinėje arenoje.

Naujasis išmanusis echolotas pasižymi tuo, jog yra pritaikytas visiems išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių turėtojams. Kiekvienas žvejys turintys išmanųjį telefoną su Android 2.3+ ar iOS 5.0+ operacinėmis sistemomis gali instaliuoti specialią Deeper aplikaciją ir jie jau turi dalį išmaniojo echoloto savo rankose. Belieka įsigyti sonarą. Echolotas siunčia signalą į mobilųjį įrenginį (turi būti nutolęs ne daugiau kaip 50m) ir jo ekrane specialioje aplikacijoje matoma visa informacija: žuvies buvimo vieta, dugno struktūra ir kontūrai, vandens temperatūra, srovės bei daug kitų detalių.

Išmanusis echolotas yra kompaktiškas, vos 6,5 cm skersmens dydžio, taigi neužims daug vietos žvejo rinkinuke. Sonaro baterija įkraunama įjungus į elektros lizdą arba per USB jungtį. Tačiau dažnai krauti baterijos neteks, nes prietaisas gali veikti virš 4 valandų nenutrūkstamo veikimo, o veikia tik tuomet kai yra vandenyje. Kas kart ištraukus sonarą iš vandens, jis automatiškai išsijungia, tad taip neeikvojama baterija.

Prietaisas veikia įprastoje -10-+40 Celsijaus laipsnių temperatūroje, jis yra atsparus smūgiams, gali atsidurti net 40 metrų po vandeniu gylyje, ir visos šios sąlygos mažyčiam echolotui nesudaro jokių kliūčių. Kadangi prietaisą galima naudoti tiek nuo kranto, tiek valtyje ar plaukiant baidare, jis turi plačias panaudojimo galimybes.