Finansai,  IT ir technologijos,  Įvairūs,  Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai,  Verslas

Gandai apie nemokamas paskolas internetu ir kt.

nemokama paskola internetuPaskolų sektorius, kaip ir kitos sritys, sulaukia nemažo dėmesio iš tų, kurie mėgsta skleisti gandus – jums nereikėtų klausyti tų žmonių nuomonės, kurie ją išsako niekuo nepagrįsdami. Skolindamiesi galite išspręsti daug problemų, tačiau toks veiksmas visada turi būti atliekamas su atsakingumo jausmu. Jeigu viską atliekate kruopščiai, esate sąžiningi, tai jums nėra ko bijoti. Gandų reikėtų vengti, o pagrindinius ir pabrėžiame šiame straipsnyje tam, kad suprastumėte, jog viskas nėra taip, kaip pasakoja kiti, su kreditais nesusiję asmenys.

  • Nemokama paskola internetu gali būti suteikiama bet kam. Tai yra melas, nes norint gauti tokią paskolą reikia būti nauju klientu. Tai yra tik vienas iš daugelio kriterijų. Nemokamos paskolos nėra dalinamos kiekvienam užsimaniusiam – tokia akcija taikoma norint pritraukti naujų klientų. Nereikėtų to klausyti – jeigu ieškote nemokamo kredito, tai jo ieškoti turėtumėte tose bendrovėse, kuriose dar niekada nesate buvę pasiskolinę pinigų. Tiesa – turėtumėte nesidairyti į bankus, o tiksliau kalbant, tokias paskolas teikia kreditoriai, kurie skolina internetu.
  • Visi kreditai yra dalinami net ir asocialiems žmonėms. Tai yra vienas ir absurdiškiausių teiginių. Šiuo metu kredito išdavimo reikalavimai yra kaip niekada griežti, tad skolintis toli gražu gali ne kiekvienas. Tam, kad galėtumėte pasiskolinti pinigų tiek internetu, tiek ir kitose vietose, pirmiausia turite užtikrinti, kad esate mokus asmuo, kuris nuolatos gauna pastovias pajamas. Prieš suteikiant paskolą, kiekviena kreditorius tai patikrins, tad net ir melavimo atveju vis tiek niekaip negautumėt kredito, kad ir kaip norėtumėte.
  • Paskolos internetu yra suteikiamos tik su užstatu. Deja, ne visi kreditai yra išduodami su turto įkeitimo. Dažniausiai užstatas yra reikalaujamas bankuose kai skolinamasi būstui. Taip pat užstatas gali būti prašomas specialiose bendrovėse, kurios skolina tik su automobilio įkeitimu. Internetu skolintis yra paprasta ir čia niekas nereikalauja nei užstato nei laiduotojo. Aišku, tam jūs turite pasirinkti atitinkamą kreditorių, kuris nereikalautų tokių dalykų.
  • Kreditus laisvai gauna nepilnamečiai asmuo. To tikrai nėra – kiekvienas asmuo turi pateikti savo asmens kodą bei kitą informaciją, todėl kiekvienas kredito teikėjas yra įpareigotas tikrinti tokią informaciją. Jeigu asmuo yra nepilnametis, tai toks aspektas bus pastebimas tikrinant informaciją specialiose duomenų bazėse, tad šis teiginys taip pat yra nepagrįstas gandas.