Fotobudeles nuoma
Šventės

Gimtadienio šventės planavimas

Ruošiatės gimtadieniui? Planuojate į savo gimtadienio šventę pakviesti nemenką būrį žmonių? Tačiau šį kartą norite, kad jūsų gimtadienis būtų išskirtinis ir priverčiantis ne vieną aiktelėti iš nuostabos? Tuomet turėtumėte skirti pakankamai laiko ir labai atidžiai įvertinti daugybę skirtingų veiksnių, apie kuriuos verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

Turite nustatyti savo gimtadienio biudžetą

Nors kalbant apie gražios ir smagios šventės organizavimą kai kuriems gali atrodyti beprasmiška pradėti nuo gimtadienio biudžeto nustatymo, tačiau vis dėlto be pinigų negalėsite surengti ir smagios šventės. Be to, nuo jūsų numatyto biudžeto tiesiogiai priklausys ir sprendimai, kuriuos jūs galėsite pasitelkti organizacinio proceso metu. Kuo didesnis biudžetas – tuo didesnės galimybės ir pasirinkimo laisvė.

Numatykite šventės temą

Pagalvokite ir apie savo gimtadienio šventės temą. Nors kai kurie žmonės apie tai pamiršta ir nemano, kad tai yra svarbu, vis dėlto jau ne vienerius metus teminiai gimtadieniai yra labai populiarus sprendimas. Tai suteikia gimtadieniui daugiau smagių akimirkų ir padeda šią gražią šventę paversti dar įdomesne. Jau nekalbant apie tai, kad šventės temos nustatymas prisideda ir prie lengvesnio planavimo proceso.

Sudarykite svečių sąrašą ir pasirinkite šventės vietą

Tai yra dar kelios labai svarbios užduotys, kurias turėtumėte atlikti bene pirmiausiai. Jūs turite bent jau preliminariai žinoti, kiek žmonių dalyvaus jūsų organizuojamame gimtadienyje. Ir nors niekuomet nėra galimybės visiškai tiksliai žinoti, kiek žmonių atkeliaus jūsų pasveikinti, visuomet naudinga sudaryti svečių sąrašą. Nuo to labai tiesiogiai priklausys ir šventės vietos pasirinkimas, kadangi numatomas didesnis svečių skaičius nulemia ir didesnių patalpų būtinybę.

Daug dėmesio skirkite pramogoms

Kiekvienas jūsų gimtadienyje dalyvausiantis žmogus nori labai smagiai ir nepamirštamai praleisti savo laiką. Todėl turite užtikrinti, kad jūsų gimtadienyje bus pakankamai pramogų – tiek vaikams (jei numatoma, kad svečiai gali atkeliauti su savo atžalomis), tiek ir suaugusiems. Laimei, pramogų asortimentas yra labai didelis, todėl pasirinkti neturėtų būti sudėtinga. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti fotobūdelės nuoma, kurią siūlo Printaprint.lt. Tokio sprendimo atveju jūsų svečiai gimtadienio metu galėtų pasidaryti momentines nuotraukas, kuriose įsiamžintų tiek su jumis, tiek ir su kitais jiems brangiais žmonėmis.

Daugiau: šaudykla Lietuvoje