Įvairūs

Jei neplanuojate išsinuomoti „Bugatti Veyron“…

Jei neketinate išsinuomoti „Bugatti Veyron“ (taip, to paties superautomobilio, peržengusio 400 km./val. ribą), jums pagalbos ranką išties kompanijos, kurioms automobilių nuoma Kaune – kasdienybė.

„Bugatti“ – egzotika. Kartu ir argumentas, kad nuomos kompanijų pasiūlymai riboti. Kita vertus, galima rinktis iš pačių įvairiausių modelių, net ir iš prabangių, galingų. Tad jeigu planuose nėra visiškos egzotikos (W12 variklio ir daugiau nei 1000 AG), pasiūla turėtų atitikti lūkesčius.

Automobilių nuoma – sąlyginai nebrangus variantas

Nesvarbu, ar tai būtų sportinis automobilis, ar labiau kaukiantis nei važiuojantis, naujo kaina – ne 5 ir ne 7 tūkstančiai, o gerokai didesnė Tačiau prireikus išsinuomoti skaičiai kitokie – gerokai pozityvesni. Paprastai nuomos paslaugas teikiančios įmonės savo interneto svetainėse nurodo, kokius automobilius gali pasiūlyti, ir įvardija kainą. Tendencija paprasta: kuo mažesnis ir paprastesnis automobilis, tuo ir kaina žemesnė. O jei ketinama išsinuomoti ką nors egzotiškesnio, teks pakloti daugiau. Viskas natūralu.

Jeigu lygintume naujos mašinos ir autonuomos kainą, skirtumas būtų kosminis. Skirtumas pastebimas ir patekus į situaciją, kai turimas automobilis sugenda. Lyg ir sukirba mintis laikinai įsigyti kokį nebrangų, bet suvokiama, jog tai rizikinga, tad nusprendžiama išsinuomoti – šitoks sprendimas finansiniu požiūriu yra labai palankus ne kam kitam, o piniginei (ar banko sąskaitai).

Taigi, automobilių nuoma Kaune – sąlyginai nebrangi. Tačiau dėmesys turėtų būti kreipiamas ne vien į kainą. Apsilankius nuomos kompanijos portale reikėtų apsižvalgyti – kokie modeliai, kokia komplektacija, kokia degalų politika ir t. t. Daug ką reiškia ir įspūdis susisiekus su atsakingu asmeniu. Jei šis atsiliepia nemandagiai, o klientas vis vien tikisi, jog paslauga bus gera, kažin ar nereikėtų pagalvoti dar kartą.

Nuomos kompanijos mėgsta pareigingus klientus

Automobilių nuoma Kaune – plačios galimybės pareigingiems vairuotojams. Tokiu šūkiu dera baigti straipsnį. Nes ir paslaugos teikėjai, ir ta paslauga besinaudojantys žmonės privalo turėti atsakomybės jausmą. Juk nei vienas nenori išsinuomoti apleisto automobilio. Jei ankstesni vairuotojai buvo tvarkingi, tai ir naujam klientui maloniau tvarkingą transporto priemonę vairuoti. O tuo nauju klientu galime būti kiekvienas…