Automobilių nuoma
Transportas

Ką reikia žinotis susidomėjus automobilių nuoma

Automobilių nuomaNuomotis automobilį tampa vis populiariau. Ir mieste, jei darbas šalia namų ir savo automobilio turėti nebūtina, vis labiau populiarėja kelių valandų automobilio nuoma. Ir užsienyje kelionių metų, norėdami greičiau ir savarankiškiau apžiūrėti pasirinktą šalį ar regioną, vis dažniau nuomojamės automobilį. Dažnai ilgalaikė automobilių nuoma sudomina ir įmones ar net privačius asmenis. Tokiu atveju nereikia didelių pradinių investicijų, bet galima vairuoti tikrai gerą automobilį ir dar turėti pilną jo garantinį aptarnavimą. Patogumas ir greitis neišvengiamai veržiasi į mūsų gyvenimus, tad nieko keisto, jog ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose vis dažniau atkreipia daugelio dėmesį.

Automobilių nuomos sutartis – svarbus dalykas

Vis tik skubėdami nors ir dviems valandoms išsinuomoti automobilį nepatingėkite pasinagrinėti sutarties sąlygų. Neretai bendrovės, norėdamos sudominti klientus, kainas pateikia tik su būtinuoju draudimu. Tai reiškia, jog dėl jūsų kaltės padarytos avarijos metu, ar net nežymiai nubrozdinus automobilio šonus jums teks ir sumokėti. Žinoma, tokia rizika dėl mažesnės kainos gali būti toleruojama. Svarbiausia yra tai, kad apie ją jūs žinotumėte iš anksto ir sąmoningai pasirinktumėte. Vilnius vis tik pasižymi gan intensyviu eismu ir tankiai užstatytais kiemais, tad menki nubrozdinimai yra ne toks ir retas reiškinys mūsų gatvėse.

Jeigu jus labiau domina ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje, būtinai pasinagrinėkite bent kelių įmonių pasiūlymus. Jei jūsų numanomas terminas yra kokie trys mėnesiai, net nežymūs kainų skirtumai už nuomą vienai dienai sudarys gana nemenką sumą iš viso. Tad šioje vietoje reikėtų netingėti skaičiuoti ir ieškoti sau geriausių variantų. Žinoma, nepamirštant ir atidžiai išsinagrinėti kitas ilgalaikės automobilių nuomos sąlygas.

Kartais, ypač jei nuomojatės automobilį metams ar dviems, gal net geriau rinktis lizingą. Arba išperkamąją nuomą. Tokie dalykai rinkoje taip pat egzistuoja, ir bendroje sumoje gali leisti šiek tiek sutaupyti. Žinoma, jei po poros metų jums to automobilio tikrai nereikės ir jūs nenorėsite gaišti laiko jį pardavinėdamas, tokie variantai jums tikrai netiks. Visur ir visada yra svarbiausia ieškoti jūsų poreikius geriausiai patenkinančių pasiūlymų. Skiriant tam pakankamai laiko bei nevengiant derėtis su automobilių nuomos kompanijomis kartais galima gauti išties puikių pasiūlymų. Turbūt dėl to kai kurie ir fiziniai asmenys apie savo automobilį net negalvoja – daug paprasčiau tiesiog išsinuomoti, nors ir trims metams.