Virtuves baldu gamyba
Namams

Ką rinktis: virtuvės baldų gamybą ar baldus iš parduotuvės?

Namo ar buto remontas gali pareikalauti nemažai pastagų. Svarbu ne tik susirasti patikimus darbininkus, įsigyti visas reikiamas medžiagas, nuspręsti dėl kiekvieno kambario konkretaus interjero, bet ir pasirūpinti baldais bei kitomis detalėmis. Viena daugiausiai galvos skausmo sukelianti erdvė namuose yra virtuvė. Įrenginėjant viruvę tenka išsirinkti ne tik visą buitinę techniką, tačiau taip pat ir pasirūpinti baldais. Šiuo atveju galimi du variantai – rinktis masinės gamybos produkciją iš baldų parduotuvių arba pasidomėti virtuves baldu gamyba pagal individualius užsakymus. Pateiksime keletą patarimų, pagal kuriuos derėtų rinktis, kuri versija labiau tinkama jums.

  • Nuspręskite, kokio stiliaus interjerą norėsite kurti virtuvėje. Įprasto dizaino virtuvės baldų rasite kiekvienoje baldų parduotuvėje ar net dideliame prekybos centre. Tuo tarpu neįprasto dizaino baldų čia nerasite nė su žiburiu. Tokiu atveju teks kreiptis į baldų gamyba pagal individualius pageidavimus užsiimančią įmonę. Pasitarę su specialistais galėsite įgyvendinti visus savo norus ir įsirengti nestandartinę svajonių virtuve su būtent tokiomis spintelėmis, indauja ir baru, kokio pageidaujate.
  • Virtuvės išplanavimas taip pat labai svarbus sprendžiant dėl joje statomų baldų. Jei tai nedidelė atskira patalpa – teks rinktis talpius, bet nedaug vietos užimančius baldus. Dažnai virtuvė būna sujungiama su svetaine – tokiu atvejus reikalingas ir baras ar spintelių eilė, sukurianti tam tira atskirtį tarp šių erdvių. Žinoma, virtuvė gali būti ir labai nestandartinio išplanavimo. Tuomet baldų gamybą teks patikėti specialistams.
  • Tiksliai apsiskaičiuokite, kiek lėšų galėsite skirti virtuvės baldams. Populiariose baldų parduotuvėse galite rasti madingo dizaino, bet prastesnės kokybės baldų komplektų už tikrai žemą kainą. Jei trokštate aukštos kokybės baldų iš brangios medienos – pigaus varianto parduotuvėse nerasite. Tuomet sutaupysite kreipdamiesi į baldų gamybos įmones, kurios galės pasiūlyti palankesnę kainą.
  • Asmeniniai įpročiai. Apgalvokite ir tai, kiek laiko būnate virtuvėje ir kokio svarbumo jūsų namuose yra ši patalpa. Mėgstantiems suktis prie puodų ir turintiems daugybę įvairių virtuvės rakandų tikrai prireiks ir daugiau spintelių jiems laikyti. Tuo tarpu, jei prie viryklės stojate tik per šventes, o keptuvių nekolekcionuojate – neapkraukite erdvės bereikalingais baldais.

Tikimės, kad apsvarstę šiuos patarimus priimsite tinkamą sprendimą ir jau greitai galėsite džiaugtis savo puikiai įrengta virtuve.