Moteriskas megztinis
Mada

Kaip atrodyti pritrenkiančiai

Mokėjimas suformuoti stilingą įvaizdį – tai tikrų tikriausias menas, kurį įvaldyti nėra jau taip paprasta. Tačiau, laimei, šiandien gyvename moderniųjų technologijų amžiuje, kuriame mados pasaulis yra labai didžiulis ir daugelio žmonių gyvenime užimantis labai svarbią vietą. Visa tai sukuria kur kas palankesnes sąlygas kiekvienai iš mūsų, todėl jei šiuo metu ieškote patarimų, kaip atrodyti pritrenkiančiai, pats metas susipažinti su keliais iš jų.

Prižiūrėkite savo drabužių spintą

Kai kalbama apie mūsų stiliaus kūrimą ir kasdienį įvaizdį, turėtų būti kalbama ir apie didžiulę mūsų drabužių spintos turinio svarbą. Jūs turite tapti organizuotos ir tvarkingos. Taip, jūs supratote visiškai teisingai – kad ir kaip nenorėtumėte to pripažinti, tačiau tvarkinga drabužių spinta yra labai reikšmingas ir svarbus mūsų pritrenkiančio stiliaus ingredientas.

Kita vertus, kaipgi mes galėtume suformuoti tobulą savo įvaizdį, jei net nežinotume, kas yra mūsų drabužių spintoje? Todėl savo stiliaus formavimą turėtumėte pradėti nuo to, ką jūs turite. Tai leis jums suprasti, ko jums trūksta ir taip pat padės atsikratyti to, ko jūs jau ilgą laiką nedėvėjote. Ir pagaliau atsikratykite įpročio kaupti! Jei tam tikro drabužio jūs nedėvėjote bent dvejus metus, galite būti tikros, kad jo nedėvėsite ir per ateinančius penkerius metus. Todėl išlaisvinkite save nuo drabužių, kurie jums netinka ar nepatinka, ir užleiskite vietą naujoms jūsų stiliaus detalėms.

Reguliariai peržiūrėkite savo turimą garderobą ir pasistenkite sistemingai bei organizuotai išdėlioti savo turimus drabužius spintos viduje, atsižvelgiant tiek į skirtingų rūšių drabužius, tiek ir į spalvas, medžiagas ar sezoną.

Pritaikykite drabužius savo figūrai

Tikrai ne kiekvienai iš mūsų yra paprasta drabužių parduotuvėse surasti mūsų figūrai tobulai tinkančius drabužius. Kur kas dažniau tenka susidurti su priešinga situacija, kai susitaikome su tuo, ką randame – nepaisant to, kad tai neatitinka mūsų individualių lūkesčių. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad mes turime susitaikyti su esama padėtimi. Kiekvieną įsigytą drabužį, kuris neatitinka mūsų figūros tipo, mes galime pakoreguoti. Tam tereikia pasirinkti profesionalų siuvėją arba išmokti siūti savo pačių rankomis. Tuomet jums nebereikės kelti sau didelio streso kaskart, kai po ilgų paieškų nepavyks surasti jūsų figūrą atitinkančio drabužio.

Drabužių suderinamumas

Kai žvelgiame į madų pristatymo metu podiumu žingsniuojančius modelius, galime imti manyti, kad suderinti drabužius yra labai paprasta. Tačiau iš tikrųjų tai tinkamai padaryti sekasi anaiptol ne kiekvienai iš mūsų. Kartais kelnių, džinsų ar suknelės suderinimas su viršutinės kūno dalies drabužiais būna tikrų tikriausia kančia. Todėl turėtumėte ieškoti tokių stiliaus sprendimų, kurie puikiai derėtų tarpusavyje, sukurdami labai estetišką ir stilingą bendrą vaizdą. Pavyzdžiui, jei jums patinka ryškus ir šiltas moteriškas megztinis, galite jį suderinti su aptemptais džinsais ir ilgaauliais batais.

Investuokite į stilių, kuris atitinka jūsų figūrą

Formuojant savo įvaizdį, labai svarbu investuoti būtent į tokius stiliaus sprendimus, kurie tobulai tinka jūsų figūrai. Akivaizdu, kad jūs galite norėti įsigyti pačius naujausius drabužių modelius, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jie atitiks jūsų stilių ar figūrą. Nors jau buvo minėta, kad galite pakoreguoti įsigytus drabužius, tikrai ne kiekvienas drabužis tinka absoliučiai bet kuriai figūrai. Todėl visuomet naudinga suformuoti pakankamą drabužių „bagažą“, iš kurio jūs visuomet galėtumėte labai lengvai pasirinkti tai, kas tobulai tinka jūsų figūrai ir stiliui.