Paslaugos,  Patarimai,  Pirkiniai

Kaip biuro spintos tampa įvaizdžio dalimi

biuro spintosĮmonės įvaizdis – tai aplinkinių, klientų ir partnerių bei konkurentų nuomonė bei vertinimas apie Jūsų įmonę. Tinkamo įvaizdžio kūrimas – labai svarbus įmonės veikloje. Jo kūrimas priklauso nuo daugelio dalykų, kurie apima net ir kasdienius veiksmus ar smulkmenas biuro patalpose. Tai reiškia, kad ne tik tinkamas logotipas, šaunus šūkis, bet ir biuro spintos ofise ar iškaba prie durų kuria tam tikrą vertinimą apie Jūsų įmonės vardą, veiklą, vertybes ir tikslus.  Be abejonės, kiekvienas įmonės vadovas žino, kaip pasirūpinti tinkama įmonės reklama ir tikriausiai turi sutartį su reklamos įmone, kurios paslaugomis nuolatos naudojasi, tačiau tikriausiai kiek sunkiau yra kontroliuoti ofisų ir juose dirbančių žmonių įvaizdį.

Jei norite, kad Jūsų ofisai atrodytų nepriekaištingai, geriausia būtų jei Jūsų visų interjerą kurtų tas pats dizaineris, kurio darbas Jums, be abejo, patiktų. Labai svarbu, kad Jūsų įmonės ofisas būtų įrengiamas ne tik taip, kad jis dailiai atrodytų. Svarbiausias biuro vaidmuo – sukurti jaukią ir produktyvią darbo aplinką darbuotojams. Todėl čia Jums reikės visos galybės įvairiu baldų ir detalių. Niekaip neišsiversite be tokių baldų kaip ofiso stalai, kėdės, biuro spintos bei poilsio zonos baldai.

Biuro baldai yra parduodami daugelyje baldų salonų ir parduotuvių, juos taip pat galite užsisakyti internete arba pagal vienetinius brėžinius užsisakyti tiesiai pas gamintojus. Pas juos būtų protingiausia užsisakinėti tokius baldus kaip biuro spintos, kurias dažniausiai reikia projektuoti atitinkamai pagal biuro patalpų išmatavimus.

Kitas variantas – užsakymai pas baldų gamintojus. Čia taip pat galite rasti konferencijų salėms skirtus stalus arba tiesiog visus badus, kurių išmatavimai priklausys nuo kabineto dydžio. Pirkti baldus pas gamintojus ypač pravartu todėl, jog tai garantuoja unikalumą. Jei norite išsiskirti iš konkurentų unikalumu – galite užsisakyti baldus pagal individualų užsakymą ir sukurti įspūdingą biurą.

Jei norite įvesti daugiau kontrolės, susijusios su jūsų darbuotojų įvaizdžiu, aptarnaujančiam personalui galite užsakyti uniformas, su jūsų įmonės spalvų aksesuarais, pavyzdžiui, skarelėmis ar kaklaraiščiais. Aukštesnių rangų darbuotojai galės apsiriboti tiesiog formalia apranga. Jei nenorite, kad jūsų darbuotojai pavargtų nuo nuolatinio kostiumų ir marškinių nešiojimo, penktadieniais galite leisti ateiti su džinsais ar velvetinėmis kelnėmis bei be kaklaraiščių.