Įvairūs

Kiek kainuoja gėlės perkant jas skirtingais būdais?

Gėlių kainos yra išties ganėtinai nedidelės, todėl pirkdami jas nedideliais kiekiais į kainas didelio dėmesio dažniausiai nekreipiame. Vis dėlto, jei kalbėsime apie didelių gėlių kiekių pirkimą, situacija kiek kitokia, kadangi kiekvienas centas įgauna žymiai didesnę vertę. Šiandien kiek pagelbėsime tiems, kurie nori pirkdami gėles tiek nedideliais, tiek ir dideliais kiekiais, sutaupyti, kadangi apžvelgsime skirtingus gėlių pirkimo būdus bei kainas jais naudojantis.

puokštė

Vietiniai turgeliai
Vietiniai turgeliai yra veikiausiai pats geriausias pasirinkimas finansiniu atžvilgiu, norint pirkti gėles. Gėlių įkainiai tokiose gėlių platinimo vietose yra išties nedideli, o jei pridėsime ir faktą, jog visuose turgeliuose deryboms dėl kainų jokios ribos nėra nustatomos, galime drąsiai teigti, jog vietiniuose turgeliuose dažniausiai sumokėsite maždaug keliomis dešimtimis procentų mažiau nei kitose gėlių pardavimo vietose.

Gėlių parduotuvės
Profesionalias gėlių parduotuves, ne tik parduodančias gėles, tačiau taip pat teikiančias ir puokščių rišimo bei kitas tokio tipo paslaugas, dažniausiai galime rasti daugybę skirtingų parduotuvių talpinančiuose prekybos centruose. Taip, tokiose parduotuvėse galėsite rasti viską, kas susiję su gėlėmis, o teikiamų paslaugų kokybė šiose parduotuvėse – ypač aukšta. Vis dėlto, kainos atžvilgiu naudotis tokių parduotuvių paslaugomis tikrai nėra patartina – jose dažniausiai sumokėsite ne tik standartinę gėlių bei kitų teikiamų paslaugų kainą, tačiau ir bent keletą dešimčių procentų nuo pradinės sumos siekiantį antkainį.

Internetinės gėlių parduotuvės
Internetinės gėlių parduotuvės vis dar neišsiskiria ypatingu populiarumu, tačiau savo paklausą jos turi, nes tokių parduotuvių teikiamomis paslaugomis naudotis yra ypač patogu, kadangi neturite būti priklausomas nei nuo vietos, kurioje esate, nei nuo laiko. Dar vienu tokių parduotuvių privalumu galime laikyti ir ganėtinai nedideles kainas. Taip, jei internetinių gėlių parduotuvių kainas lyginsime su kainomis, kurios vyrauja vietiniuose turgeliuose, jos yra kiek didesnės, tačiau lyginant su profesionalių gėlių parduotuvių siūlomais gėlių įkainiais, kainos tokiose parduotuvėse yra kiek mažesnės.