Maistas

Kaip iškepti skanų tortą?

Kas gali labiau praskaidrinti nuotaiką nei burnoje tirpstantis torto gabalėlis? Na, nebent tik dar skanesnio saldumyno kąsnis! Kaip teigia garsios kompanijos Bijola proginių tortų meistrai, tortas gali būti gaminamas iš pačių įvairiausių ingredientų. Ir jis nebūtinai turi būti saldus.

Jeigu mėgstate aštresnį, rūgštesnį skonį rinkitės tortą iš sodrų skonį turinčių uogų. Nedidelis cukraus kiekis tikrai neužgoš natūralaus gamtos suteiktų uogų ar vaisių individualių savybių. Beje, pastaruoju metu labai propaguojamas sveikas gyvenimo būdas ir sparčiai plinta mažesnio cukraus kiekio vartojimo tendencija. Tad jūs iškepę ar nusipirkę tokį tortą, tikrai sužavėsite tokio skonio mėgėjus.

Be abejonės, patys populiariausi vis dar išlieka itin saldūs desertai. Su grietinėlės, jogurto ar sviesto pertepimu burnoje tirpstantis tortas visuomet liks favoritu bet kokių iškilmių metu. Beje, šiomis dienomis ypač populiaru tortus puošti tą progą atinkančiais puošybos elementais. Įvairiausi saldaus galjaus užrašai, uogų, vaisių, lėlių ar mašinėlių saldžios miniatiūrinės figūrėlės tikrai puikiai pagyvins bet kurio mažylio gimtadienio tortą.

Jeigu nepasitikite savo jėgomis, visuomet tokį tortą galite užsakyti pas patyrusius meistrus. Tuo tarpu, patys pabandykite pagaminti desertą ne tokiai svarbiai progai. Įgiję daugiau patirties galėsite ir patys gaminti saldumynus bet kokiai, kad ir svarbesnei šventei. Tuo tarpu, profesionalų pagamintų tortų etiketės suteiks daugiau informacijos, kokius ingrediientus galima naudoti saldžiųjų patiekalų gamybai.

Jeigu esate kategoriškai nusiteikęs prieš saldumynus, bet vis tiek norite stalą papuošti iškilmingu tortu, nenusiminkite. Rasite ne vieną net iš daržovių, žuvies ar mėsos pagamintą konditerinį šedevrą. Sutikite, visai smagu akimis lėkštėje džiaugtis iškilmingu torto gabalėliu, o burnoje jausti stiprų ir išraiškingą žuvies, vištienos ar daržovių skonį.

Taigi, pasirinkti išties yra iš ko. Tiesiog įvertinkite savo norus bei lūkesčius ir pirmyn ieškoti reikiamų ingrdientų tortui arba įsigyti ar užsisakyti jau pagamintą.