Namams

Kaip išsirinkti stalviršius?

Pastaruoju metu jau nieko nestebina tendencija virtuvės interjerą derinti prie  bendro namų dizaino. Apskritai virtuvė, kaip atskira patalpa, šiomis dienomis tampa visai neaktuali. Tad dažnai ir svečiai namuose priimami tiesiog su gyvenama patalpa sujungtoje virtuvėje. Tokiu atveju labai aktualu, kaip išsirinkti stalviršius valgymo vietoje skirtiems stalams.

 Pasidomėjus  ką siūlo Trukme.lt stalviršiai, tenka maloniai nustebti, jog namuose galima turėti išties patogų, funkcionalų ir stilingą valgomosios dalies stalą, prie kurio ne gėda pasiūlyti išgerti kavos puodelį ir itin gerbiamiems bei laukiamiems svečiams.

Kaip jau minėjome virtuvės įrengimas yra gana atsakingas momentas namų interjero projektavime, nes šioje erdvėje esantys baldai matomi ir pasiekiami ne tik namiškių, bet ir svečių akims. Patirtis rodo, jog dažniausiai pasirenkami ąžuolo masyvo arba laminuoti stalviršiai. Pasak specialistų, skirtingi stalviršiai sukuria visai kitokias nuotaikas valgymo zonos erdvėje. Turintiems mažai žinių ir patirties, visuomet pravartu kreiptis į profesionalius dizainerius, kurie įvertinę jūsų finansines galimybes bei poreikius, patars ir išrinks patį tinkamiausią stalviršį konkrečiam atvejui.

Dėl pernelyg brangių dizainerių paslaugų tikrai neverta jaudintis. Ne viena didesnė baldų prekybos bei jų užsakymo vieta bendradarbiauja su profesionaliais interjero dizaineriais. Tad tokias paslaugas paprastai galite gauti nemokamai pasirinktoje prekybos vietoje.

Specialistai primena, jog ant stalviršių dažnai dedami karšto gėrimo pripildyti puodeliai ar riebaus ir tepaus maisto sklidinos lėkštės, tad labai taupyti renkantis stalviršį tikrai nederėtų. Be to, reikia atminti, jog stalviršiu grožėsitės kiekvieną dieną. Taigi, apgalvokite ne tik apie patogumų niuansus, bet ir estetinius aspektus.

Galiausiai, ypač jeigu jūsų namuose gyvena gausesnė šeima, visuomet tokių pirkinių pasirinkimą reikia priimti pasitarus su visa šeima. Stalu naudositės visi, tad jis turi būti mielas ir priimtinas kiekvienam šeimos nariui.