Namams

Kaip pasirinkti LED juostas apšvietimui?

LED juostos išpopuliarėjo rinkoje dėl kelių priežasčių, be to, kad yra labai universali įvairiose aplinkose, ji gali visiškai pakeisti aplinką dėl savo apšvietimo tipo. Šiek tiek pakalbėsime apie LED juostų naudojimo pranašumus ir kaip pasirinkti tinkamą modelį, kurį norite nurodyti savo projektuose.

LED juostos privalumai

  • Lankstumas

Galbūt pagrindinis dalykas yra tai, kad tai yra lanksti medžiaga, todėl ją galima montuoti tokiose vietose, kur kitokio tipo apšvietimas nebūtų įmanomas. Dėl to atsirado daug naujų galimybių, o projektuose, kuriuose naudojamas šio tipo apšvietimas, gali pasireikšti kūrybiškumas.

  • Patvarumas

Naudojant LED kaip šviesos šaltinį, juosta pasižymi dideliu ilgaamžiškumu ir gali tarnauti iki 10 metų, todėl ji yra ekonomiška, jei žiūrėtume į ilgalaikę perspektyvą.

Dabar, kaip jau minėjome, LED juostos pasirinkimas gali atrodyti gana paprastas, tačiau yra keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pasirinktumėte tinkamą šviesos tipą.

Prieš pasirenkant LED juosteles, reikia atsižvelgti į kai kuriuos veiksnius

  • Šviesos srautas

Šiandien rinkoje yra įvairių modelių LED juostelių pagal šviesos srautą ir galią. Norint sukurti dekoratyvinį apšvietimą ant lentynos, greičiausiai jums nereikės daugiau nei 500 liumenų/metre. Naudojant tvirtesnę juostą, be energijos ir pinigų švaistymo, LED juostos lubose sukurs jaukumą kambaryje.

  • Kokios spalvos apšvietimo norite?

Tai itin svarbus veiksnys. Virtuvėje gali būti nelabai prasminga įrengti spalvotą apšvietimą. Jau vonios kambaryje, žaidimų kambaryje ar vaikų kambaryje spalvos padarys aplinką linksmesnę ar atpalaiduojančią.

Juostos su spalvotais šviesos diodais puikiai tinka papuošti namus švenčių proga, pavyzdžiui, Helovinui ir Kalėdoms. Be to, jos taip pat plačiai naudojami kuriant linksmą ir atpalaiduojančią aplinką.

Yra juostų su apsaugos indeksu, tinkančiu vidaus patalpoms ir kitų modelių, tinkamų lauko patalpoms. Atkreipkite dėmesį į šį punktą, kad garantuotumėte diegimo sėkmę.