Transportas

Ką daryti įskilus stiklui?

Niekas nenori išeiti į lauką ir pamatyti, kad išdaužtas vienas jų automobilio langas. Nepriklausomai nuo to, kaip tai atsitiko, turite jį išvalyti ir pataisyti. Štai žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti jei jūsų automobilio stiklas išdaužtas arba atsirado didelis skilimas. Žinoma, pasikeisti stiklą galite patys, tačiau automobilių stiklų keitimas Kaune ar bet kuriame kitame mieste nebus sudėtingas, nes tokias paslaugas tekiančių įmonių tikrai rasite greitai.

Išvalykite stiklą

Sudužusį stiklą lengviausia išvalyti dulkių siurbliu. Paimkite dulkių siurblį ir pradėkite siurbti stiklą iš automobilio. Tęskite tai, kol pašalinsite tiek stiklo, kiek matote. Atkreipkite dėmesį, kad dauguma automobilių remonto dirbtuvių taip pat išsiurbs jūsų automobilį, todėl jums nereikės gaišti laiko, kad pašalintumėte visą stiklą. Tačiau norite pašalinti tiek, kiek matote. Baigę ištuštinkite dulkių siurblio turinį, kad jame neliktų stiklo šukių.

Lango uždengimas

Išėmę kuo daugiau stiklo, norėsite pabandyti pritvirtinti arba uždengti langą, kad lauko elementai nepatektų į automobilio vidų, kol bus galima pritvirtinti langą. Daugelis žmonių naudoja kartoną arba lipnią juostą. Tačiau geriausias būdas tai padaryti yra naudoti skaidrią pakavimo juostą. Paimkite skaidrios pakavimo juostos juostelę ir vertikaliai nuleiskite ją nuo lango viršaus iki apačios, kai esate automobilyje. Niekada neklijuokite juostos prie automobilio išorės, nes dažai gali nusilupti. Uždenkite kitą juostos gabalą vertikaliai ant esamo gabalo ir uždenkite daugiau vietos. Tęskite tai, kol lango anga bus uždengta. Paleidę juostą vertikaliai, juosteles nuleiskite horizontaliai, kad įsitikintumėte, jog lango plotas yra visiškai uždengtas. Laikykite tai, kol galėsite pakeisti langą.

Ar turėtumėte pabandyti patys taisyti išdaužtą automobilio stiklą?

Nerekomenduojama! Norėdami pritvirtinti lustą priekiniame stikle, jums reikia profesionalių įrankių, tokių kaip derva, o netinkamai pakeistas priekinis stiklas gali sukelti daugiau pavojų, nes gali būti atsilaisvinęs.