Šventės

Ko reikia, kad vestuvių atmosfera būtų puiki?

puokštėsVestuvių planavimas yra ne tik sunkus darbas, bet ir didelis malonumas. Planuoti svarbiausią dieną savo gyvenime bus labai įdomu. Jūsų laukia daug šaunių sprendimų – pagal tai, kaip leidžia jūsų finansai, turėsite išsirinkti vestuvių atributiką. Be abejo, viskas prasideda jau nuo kvietimų į vestuves. Nors yra nemažai skirtingų pirktinių vestuvių kvietimų, visgi geriausiai, jeigu įdėsite ir savo rankų darbo arba minčių. Taip pat, galite pasikonsultuoti su dizaineriais ar spaustuvėmis, kurios galėtų sukurti vestuvių kvietimus pagal jūsų šventės temą. Išrinkti tinkamą temą yra taip pat svarbu, kadangi tai turi būti kažkas, kas būtų artima jauniesiems, o gal ir giminaičiams ir svečiams.

Nemažai jaunųjų vis dar renkasi kurti tradicines lietuviškas vestuves, kurioms reikia tikrai nemažai tradicinių lietuviškų kaimo rakandų. Įvairios austos juostos, gausios gėlių puokštės – tai yra vieni iš pagrindinių tokių vestuvių simbolių. Be abejo, kokios būtų lietuviškos vestuvės be tradicinių žaidimų – o kad žaidimai būtų tikrai įdomūs ir visi žaidėjai motyvuoti, vertėtų pasirūpinti ir metaliukais, medalionais, apdovanojimais – kuo originalesnių apdovanojimų sugalvosite ir kuo gražesnių medaliukų nupirksite ar padarysite, tuo bus įdomiau žaisti. Savaime aišku, žaidimas neįmanomas be linksmos kompanijos. O kad įdomūs ir nuoširdūs svečių palinkėjimai ilgam įstrigtų jūsų galvoje, galite nupirkti specialias vestuvėms skirtas svečių knygas, į kurias jūsų mylimiausi svečiai surašys visus svarbiausius palinkėjimus.

Širdžių spynelės, pagalvėlės žiedams – tai taip pat labai gražūs, nors ir smulkūs vestuvių atributai. Nepamirškite, kad iš mažų detalių viskas ir susideda, tad kruopščiai apgalvokite, kokiais simboliais norėsite puošti savo vestuves. Torto figūrėles ir stalo korteles dabar galite išsirinkti ir nusipirkti tiesiog internetu, tad jeigu baiminatės, kad viskam neužteks laiko, turėkite omenyje, jog dabar apsipirkti galite prie kompiuterio – jūsų užsisakyti vestuvių atributai bus nebrangiai arba visai nemokamai pristatyti jums į namus arba tiesiogiai ten, kur rengsite savo vestuves.

Be abejo, kad ta diena įsimintų ilgam reiktų pamąstyti ir apie profesionalų fotografą, o gal ir filmuotoją. Dalis jaunųjų vis dar nesupranta, kodėl profesionalūs vestuvių fotografai kainuoja taip brangiai. Profesionalų kainos prasideda nuo 3000 litų, tačiau ji gali siekti ir 10000 litų, priklausomai nuo jaunavedžių poreikių. Taigi, kodėl jų tokia aukšta kaina, vos už pusdienio darbą? Reikia suprasti, kad profesionali fotografavimo įranga kainuoja ne vieną dešimtį tūkstančių litų ir darbas vestuvių dieną sudaro tik mažą dalelę fotografo laiko. Pasibaigus vestuvėms, fotografas praleis ne vieną savaitę prie kompiuterio redaguodamas ir tvarkydamas nuotraukas, kad jos jaunuosius džiugintų visą likusi gyvenimą. Juk būtina, kad Jūsų vestuvių nuotraukos būtų kuo įsimintinesnės ir gražesnės.