karkasiniai baseinai
Patarimai

Kodėl verta rinktis karkasinį baseiną?

Nenumaldomai artėjantis vasaros sezonas primena, kad pats metas pasirūpinti privataus kiemo teikiamais privalumais. Vieni intensyviai ruošiasi vejos apželdinimui, kiti rūpinasi kitais, dar malonesniais darbais – lauko baseino įrengimu.

Šiandieninė situacija ir karantininės nuotaikos tik dar daugiau žmonių paskatino pagalvoti apie baseino įrengimą savo kieme. Kol vieni galvoja, kad tai yra labai brangu, kiti jau ėmėsi karkasinio baseino projektavimo darbų. Nes pavasaris yra pats tinkamiausias metas, norint dar šią vasarą lepintis šiuo malonumu. O būtent šio tipo baseinai gali būti tai, apie ką esate svajoję, kadangi jie turi labai daug privalumų.

Karkasiniai baseinai – tai ne visai tai, apie ką daugelis iš karto pagalvojote. Tai nėra tik tie laikinai surenkami baseinai, kurie sezono metu yra sumontuojami ir po sezono demontuojami. Šie baseinai gali visiškai nesiskirti nuo stacionaraus baseino, atitinkamai atlikus jo įrengimo darbus.

Toks baseinas gali būti įvairių formų, dydžių, ir gylio, viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir finansinių galimybių. Pasirinkimas iš tiesų labai platus, o galimybės didelės. Apvalūs, ovalo ar aštuoneto formos baseinai gali būti nesunkiai pritaikomi tiek namų sklype, tiek terasoje ar net ant stogo, o jų ilgis gali siekti net iki 8,5 metrų. Tuo tarpu ovalo formos karkasinių baseinų ilgis – net iki 11 metrų.

Būtent dėl plataus pasirinkimo ir kainos įvairovės, karkasiniai baseinai gali būti prieinami kiekvienam. Mažiausia kaina pasižymi apvalūs šio tipo baseinai, tiesa, jų kaina taip pat priklauso nuo pasirinkto dydžio. Tačiau norint įsirengti nedidelį baseiną, šis variantas yra neabejotinai puikus pasirinkimas. O norintiems dar labiau sutaupyti, galimas atitinkamo baseino montavimas ant žemės paviršiaus, tokiu būdu papildomai sutaupant žemės darbams.

Kitu atveju karkasinis baseinas gali būti tik visiškai (galioja ovalo formos baseinams) ar dalinai įleidžiamas į žemę. Būtent dėl to apvalus ir aštuoneto formos baseinas turi daugiausiai pranašumų, kadangi jų montavimas yra neribojamas. Jie gali būti visiškai, dalinai įleidžiami arba statomi ant žemės paviršiaus, nepriklausomai nuo dydžio.