www.musuvaikams.lt
Pirkiniai

Kokias prekes mūsų vaikams perkate švenčių proga?

Prekės vaikams per šventes, kokios jos?

Ne už kalnų jau šventės artėja, ir man, kaip ir daugeliui iš Jūsų, turintiems savo mažuosius, arba jau didelius bamblius, kyla didžiulis galvos skausmas. Tai laikotarpis, kai turi surasti maišą pinigų, kad galėtum nupirkti savo artimiesiems maišą dovanų. Kaip visada, reikliausi yra mūsų vaikai, kuriems dovanos turi būti įspūdingos, ir būti būtent tokios, kokių jie tikėjosi.
Prekės mūsų vaikams jau tikrai negali būti neišvaizdžios, arba, kaip rodo filmuose, megztiniai ir kojinės. Šiais laikais, ne tik, kad liksite nesuprasti, jeigu vaikui ar paaugliui padovanosite megztinį, bet dar ir galite būti išvadinti necenzūrine retorika, ko sekoje, šventė tai šimtu procentų bus sugadinta, ir niekam nebebus jokio ūpo atidarinėti Jūsų ilgai ieškotas dovanas.
Lentynos ir internetas lūžta nuo prekių vaikams, bet kaip išsirinkti kokybiškas, kaip rasti tas prekes, kurios bus ilgaamžės, tarnaus ilgai mūsų vaikams, bus patikimos, ir svarbiausia, patiks mūsų vaikams. Apie svarbiausią dalyką, kuris sukasi suaugusiųjų galvose, aš jau nebešneku. Piniginiu aspektu, švenčių periodas yra kažkoks košmaras, kuris mūsų ir taip ne ypač gilais kišenes padaro tokio dydžio krateriais, kad dar ilgai po švenčių žiūrime š nuostabos, kaip buvo galima šitiek išleisti dovanos ir pramogoms.

Išmaniosios technologijos, ar tai prekės vaikams?

Turbūt visi sutiksime, kad dabar, bet kuriam bambliui, ar paaugliui svarbiausia yra išmaniosios technologijos, tad tik turėk finansų, ir gali laisvai įtikti ir išrankiausiam vaikui, bet ar kas bepamena, kad prekės vaikams, tai turėtų būti vaikiškos prekės, o ne suaugusiųjų išmaniosios technologijos. Tos prekės, tos dovanos turėtų suartinti šeimos narius, įnešti šilumos į šeimos ratą, o ne išskirti, kaip išmanusis telefonas ar planšetė. Vos tik padovanosite savo vaikas išmaniųjų technologijų flagmaną, kaip jiems prireiks interneto, o jau tada, viso gero realusis pasauli. Vaikas mirksta internete, Jūs užsiimate kita veikla, o bendrumo ir bendravimo kaip nebebuvę.
Tad pabaigai norėčiau paraginti, kad kai perkate prekes vaikams, pagalvokite, ar tikrai tos prekės atneš šilumą į Jūsų namus, ar tikrai verta pirkti tokias prekes vaikams?