Įvairūs,  Kelionės,  Laisvalaikis,  Patarimai,  Transportas

Kuo keliauti Anglija – Lietuva maršrutu?

anglija lietuvaNemažai žmonių Lietuvoje yra itin keliaujantys tiesiog savo malonumui, tačiau tenka pripažinti, jog emigracijos mąstai vis dar tebėra itin dideli, todėl maršrutas Anglija – Lietuva ir atvirkščiai vis dar yra populiarus. Verta pastebėti, jog čia ne tik kelionės šiuo maršrutu yra gana aktualios mūsų tautiečiams, bet ir dažnas siuntų bei krovinių gabenimas tapo įprastu reiškiniu. Vienas svarbiausių klausimų – kuo keliauti būtent šiuo maršrutu?

Verta pastebėti, jog kelionės lėktuvu yra pačios greičiausios, tačiau turi tam tikrų niuansų. Visų pirma, jūs negalite vežtis su savimi itin didelio krovinio, nes paprasčiausiai, bagažo kiekis lėktuve yra itin ribojamas, o visas perteklius yra nugrūdamas į bagažo skyrių, kuriame patys žinote kas darosi. Nemažai žmonių skundžiasi oro linijomis, jog jos pragano jų daiktus, todėl nenorėdami rizikuoti, vis dažniau skrydžiais besinaudojantys asmenys vengia vežtis itin didelius bagažus, jog jie niekur nedingtų ar tiesiog iš jų nebūtų pavagiami daiktai. Būtent tai yra vienas didžiausių trūkumų, kuriuos turi oro linijos, na žinoma, neskaitant ir brangių lėktuvų bilietų.

Keliavimas traukiniu yra gana patogus ir vienas geresnių pasirinkimų, tačiau čia galioja viena taisyklė – atvykimas į vietą būtinas. Paprasčiausiai, jūs turėsite derinti visą kelionės grafiką, nes faktas, jog ne visi traukiniai norimu metu važiuos jums reikalinga krypti, todėl čia teks nemažai laiko sugaišti persėdimams ir t.t. Čia bilietų kainos nėra didelės, tačiau jos priklauso ir nuo persėdimų skaičiaus – kuo jų daugiau, tuo daugiau bilietų teks įsigyti, o kiekvienoje šalyje jų kainos skiriasi. Kas liečia bagažą, tai čia vėl gi – jis yra ribojamas.

Ko gero vienintelis patogiausias būdas keliauti į Angliją, tai tiesiog pasinaudoti privačių vežėjų paslaugomis. Su jais tikrai rasite bendrą kompromisą ir sutarsite dėl visų bagažo gabenimo klausimų. Čia leidžiamas bagažo kiekis yra kur kas didesnis, o jeigu ir vis tiek jis jums nepakankamas, tai nesunkiai su vežėju galite suderėti papildomą mokestį už didesnio daiktų kiekio vežimąsi kartu. Būtent šiuo atveju, jūs būsite garantuoti, jog jūsų daiktai niekur nepasimes ir juose niekas nesiknaisios be jūsų žinios. Tai yra ne tik geriausias pasirinkimas saugumo atžvilgiu, bet ir patogumas bei prisitaikymas čia yra garantuotas. Tad jeigu vis dvejojat kuo keliauti minėtu maršrutu, tai neabejotinai siūlytume pasinaudoti šių privačių vežėjų paslaugomis, kuriomis tikrai negalėsite nusivilti.